Skeleton House Luksusowe Domy Szkieletowe i Tradycyjne

Budowanie domów i konstrukcji z drewna na najwyższym poziomie.

Producenci domów drewnianych
ul. Wylotowa 196, 66-446 Ciecierzyce lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
509 330 622
Adres korespondencyjny
ul. Wylotowa 196, 66-446 Ciecierzyce lubuskie

Informacje

Opis działalności
Skeleton House to firma zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim. Zajmujemy się stawianiem budynków oraz konstrukcji z drewna, w tym budynków mieszkalnych oraz dachów czy hal.
Produkty i usługi
Nasza firma to gwarancja dobrze wykonanych budynków z drewna (i nie tylko)o światowej klasie i wysokiej jakości. Jesteśmy obecni na rynku już od ponad dwudziestu lat, w których trakcie udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów. Przez cały czas aktywnej działalności udało nam się wykonać ponad 1000 konstrukcji drewnianych na terenie całej Polski i Europy.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- domy tradycyjne,
- domy szkieletowe,
- płyty fundamentowe,
- dachy.

Dodatkowo możemy polecić wykonywane przez nas domy letniskowe oraz różnego rodzaju hale. Przy każdym poszczególnym zleceniem wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne technologie, które w znacznym stopniu wpływają na ogólną funkcjonalność każdej naszej budowli. Wykonujemy domy w stanie deweloperskim według wcześniejszych ustaleń. Nasze domy szkieletowe budujemy według modnej i atrakcyjnej technologii kanadyjskiej.

Nasza kadra to wyłącznie doświadczeni pracownicy, którzy poprzez swój wieloletni staż w firmie oraz obszerną i nieustannie aktualizowaną wiedzę są w stanie wykonać każde powierzone im zadanie. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość wszystkich wykonywanych przez nas zleceń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń