Rimeks Oleje i Smary Roman Głowiński

Środki smarne do pojazdów i maszyn

Oleje techniczne i smary
Lubuska 16, 66-446 Deszczno lubuskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota 09:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
693 302 000
Adres korespondencyjny
Lubuska 16, 66-446 Deszczno lubuskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Rimeks znajduje się w Deszcznie, w powiecie gorzowskim, w województwie lubuskim. Przedsiębiorstwo Romana Głowińskiego działa od lat w branży olejowej. Prowadzi sprzedaż olejów i smarów.
Produkty i usługi
Środki smarne to niezbędne materiały eksploatacyjne do maszyn i pojazdów. Używane są do zapewnienia odpowiedniego tarcia i co za tym idzie zachowania części w należytym stanie. Miejscem, gdzie można zakupić najlepsze jakościowo rozwiązania smarne jest hurtownia Rimeks. Przedsiębiorstwo oferuje atrakcyjne cenowo oleje i smary przeznaczone m. in. do użycia w pojazdach mechanicznych. Oferta przygotowana przez firmę obejmuje:
-oleje samochodowe
-oleje motocyklowe
-oleje ciężarowe
-oleje do autobusów
-oleje do maszyn budowlanych
-oleje do maszyn leśnych
-oleje do maszyn rolniczych

Są to oleje syntetyczne, półsyntetyczne i mineralne. Można je dobrać do silników spalinowych, dieslowskich i gazowych. Zapewniają odpowiedni poziom lepkość w wysokiej i niskiej temperaturze. Oprócz olejów, firma oferuje także szeroki wybór chemii samochodowej, w tym płyny i koncentraty chłodzące, płyny hamulcowe i przeznaczone do spryskiwaczy. Te ostatnie dzielą się na letnie i zimowe. W ofercie znajdują się również dodatki do paliw, kleje i uszczelniacze przydatne podczas napraw pojazdów.

Poza olejami firma prowadzi też sprzedaż środków dla przemysłu. Są to m. in. oleje do hartowania, preparaty używane podczas obróbki skrawaniem i różne oleje technologiczne. Mogą to być nośniki ciepła, oleje osiowe u, oleje transformatorowe i środki antykorozyjne. Ofertę uzupełniają:
nafty
rozcieńczalniki
smary

Te ostatnie dzielą się m. in. na łożyskowe, grafitowe, podwoziowe i wiele innych.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Rimeks i jej ofercie. Więcej uzyskają Państwo pod podanym numerem telefonu albo adresem mailowym. Można również odwiedzić firmową stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
lubuskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń