MARKO-TRANS Lech Żbikowski

Usługi transportowe na terenie całego kraju

Transport samochodowy
ul. Gorzowska 152, 66-450 Jenin lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
606 239 795

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Marko-Trans znajduje się w Jeninie, w powiecie gorzowskim, w województwie lubuskim. Przedsiębiorstwo działa w branży transportowej. Jego właścicielem jest Lech Żbikowski.
Produkty i usługi
Transport to dziedzina w której najważniejsze jest doświadczenie i przygotowanie do pracy, a tym może się poszczycić firma Marko-Trans. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia związanego z transportem ładunków. Towary powierzane przez klientów firmy są starannie zabezpieczane na czas przewozu w ciężarówkach. Pojazdy są regularnie serwisowane, dzięki czemu nie zawodzą na trasie. Przystosowane są do przewozu ładunków o masie powyżej 3,5 tony. Dzięki temu jednym transportem można dostarczyć wiele ton towarów to przynosi oszczędności finansowe i oszczędność czasu.

Transport odbywa się na terenie całej Polski. Kierowcy zatrudnieni w przedsiębiorstwie Marko-Trans dbają zarówno o ładunek, jak i jego terminowe dostarczenie na wskazane miejsce.

Wymienione informacje o firmie Marko-Trans to nie wszystko czego można się dowiedzieć o przedsiębiorstwie. Więcej uzyskają Państwo pisząc na podany adres e-mail oraz dzwoniąc pod wskazany numer telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń