VIAMAR Brukarstwo

Kompleksowe usługi brukarskie, prace ziemne, wszelkiego rodzaju rozbiórki.

Brukarstwo
66-450 Jeniniec 4 lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
VIAMAR Brukarstwo

Informacje

Opis działalności
Nasza firma od wielu lat zajmuje się kompleksowym realizowaniem wszelkiego rodzaju usług brukarskich na zlecenie klientów indywidualnych, jak również firm i instytucji. Jeśli poszukują Państwo specjalistów w tej dziedzinie, zapraszamy do nas. Świadczymy usługi układania kostki brukowej oraz granitowej przede wszystkim na obszarze Słubic, Strzelec Krajeńskich, Myśliborza, Pyrzyc, Krosna Odrzańskiego, Międzyrzecza, Szczecina, Gryfina, Sulęcina oraz Gorzowa Wielkopolskiego.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są prace brukarskie, wykonujemy także roboty ziemne i rozbiórkowe. Zaufało nam wielu klientów - setki metrów niezagospodarowanej przestrzeni zamieniliśmy na estetyczną, wytrzymałą i funkcjonalną brukową nawierzchnię.

Nasi pracownicy charakteryzują się dużym doświadczeniem. Mamy do dyspozycji profesjonalny sprzęt do robót ziemnych i brukarskich, dlatego gwarantujemy sprawne, szybkie i niezawodne wykonanie inwestycji.

Wykonujemy m.in.:
- chodniki,
- podjazdy,
- place,
- parkingi,
- podbudówki.
Zajmujemy się także układaniem geosyntetyków.

Oferujemy także m.in.:
- prace ziemne,
- niwelacje terenu,
- skarpowanie,
- wykopy pod fundamenty, oczka wodne, przyłącza itp.,
- rozbiórki budynków.

Chętnie doradzimy w zakresie wyboru odpowiedniego materiału, odpowiemy także na każde pytanie, gdyż zadowolenie klienta to dla nas priorytet. Sprostamy nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zawsze z pełnym profesjonalizmem i dbając o odpowiednie doradztwo od rozpoczęcia prac, aż do ułożenia ostatniej kostki.

Osoby, które są zainteresowane współpracą z naszą firmą, mogą liczyć na fachową obsługę, możliwość wykonania inwestycji z wykorzystaniem własnych materiałów, bezpłatną kalkulację kosztów oraz w konkurencyjnej cenie. Pomożemy również w zakresie robót rozbiórkowych i ziemnych.

Jeśli szukają Państwo rzetelnej firmy, to zapraszamy do skorzystania z usług Viamar Brukarstwo. Wszystkie osoby zainteresowane naszymi usługami zachęcamy do kontaktu – przedstawimy szczegółową ofertę oraz ustalimy termin spotkania, podczas którego omówimy plan działania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Gorzów Wielkopolski, międzychodzki, międzyrzecki, myśliborski, słubicki, strzelecko-drezdenecki, sulęciński, świebodziński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń