Drewform

Zajmujemy się świadczeniem usług tartacznych i budową konstrukcji drewnianych

Tartaki
ul. Gorzowska 100a, 66-470 Kostrzyn nad Odrą lubuskie
Poniedziałek 07:00 - 17:00
Wtorek 07:00 - 17:00
Środa 07:00 - 17:00
Czwartek 07:00 - 17:00
Piątek 07:00 - 17:00
Sobota 07:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Drewform

Informacje

Opis działalności
W Drewform działamy na polskim rynku już od 1990 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług tartacznych oraz budową wszelkiego rodzaju konstrukcji drewnianych, w tym więźb dachowych. Nasza siedziba znajduje się w Kostrzynie nad Odrą, a założycielką jest Danuta Szczepińska. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Drewform działamy prężnie na polskim rynku już od trzech dekad. Zajmujemy się świadczeniem usług tartacznych oraz budową wszelkiego rodzaju konstrukcji drewnianych, w tym więźb dachowych oraz domków drewnianych całorocznych i letniskowych.

Wieloletnie doświadczenie w branży jest dla naszych klientów gwarancją solidnych, dokładnych i terminowych usług. Wybierając nasze konstrukcje z drewna, mogą Państwo być pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby nasze konstrukcje służyły Państwom na długie dekady.

Naszą specjalnością są drewniane kratownice i konstrukcje takie jak:

- altanki,
- zadaszenia,
- domki całoroczne,
- domki letniskowe,
- a także obiekty szkieletowe z muru pruskiego i wiele innych.

Przez wiele dekad szlifowaliśmy nasze umiejętności i poznawaliśmy nowe techniki. W połączeniu z systematycznie aktualizowanym, nowoczesnym sprzętem, pozwala nam sprostać rosnącym wymaganiom rynkowym. W Drewform idziemy z biegiem czasu i adaptujemy się do dynamicznie zmieniającego się rynku.

Z naszych usług korzystają zarówno wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa i instytucje, jak i również klienci indywidualni. Nasze domki i elementy małej architektury znakomicie sprawdzą się na działkach letniskowych, lub jako dom wakacyjny, a oferowane przez nas solidne konstrukcje więźb dachowych znajdą zastosowanie nie tylko w domach jednorodzinnych, ale również we wszelkiego rodzaju obiektach handlowych i nie tylko.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znaleźć można więcej szczegółowych informacji dotyczących oferty. W razie jakichkolwiek pytań można też do nas śmiało zadzwonić - nasi doświadczeni pracownicy z chęcią na nie odpowiedzą.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Gorzów Wielkopolski, międzyrzecki, myśliborski, słubicki, strzelecko-drezdenecki, sulęciński, żagański, żarski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń