Adler-Glas Przemysław Wawruszczak Zakład szklarski, balustrady i poręcze ze szkła

Szkło - Balustrady - Montaż

Szklarze
ul. Prosta 1, 66-470 Kostrzyn nad Odrą lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
604 366 666
Może cię zainteresować
Adler-Glas Przemysław Wawruszczak Zakład szklarski, balustrady i poręcze ze szkła

Informacje

Opis działalności
Adler-Glas to nowoczesny zakład szklarski. Nasz teren działania to: Kostrzyn nad Odrą, Gorzów i woj. lubuskie, Berlin i Brandenburgia.
Produkty i usługi
Firma ADLER-GLAS z siedzibą w miejscowości Kostrzyn nad Odrą to nowoczesny zakład produkujący wyroby ze szkła. Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych, firm oraz wszelkiego rodzaju instytucji. Przez lata działalności zyskaliśmy zaufanie wielu klientów, ceniących sobie nasz profesjonalizm i estetykę wykonanych produktów.

Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie, z dużym naciskiem na uwzględnienie potrzeb naszych klientów. Służymy pomocą i odpowiadamy na wszystkie pytania. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami oraz z renomowanymi producentami, dlatego nasze produkty są zawsze najwyższej jakości.

Stale się rozwijamy oraz inwestujemy w najnowocześniejsze maszyny i sprzęty do obróbki szkła oraz stali nierdzewnej. Naszym atutem jest własny zakład produkcyjny, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad procesem realizacji zamówienia. Oprócz produkcji, zajmujemy się także transportem i montażem gotowych wyrobów.

Specjalizujemy się w produkcji szkła do wnętrz biurowych oraz mieszkalnych. Zajmujemy się kompleksową obsługą zleceń na szkło do łazienki czy kuchni. Wykonujemy sprawdzające się w łazienkach szklane okładziny ścienne, lustra czy też kabiny prysznicowe. Do kuchni tworzymy nakładki ze szkła hartowanego, szklane panele ścienne czy szkło z wybraną przez klienta grafiką. Odpowiednio dobrany rodzaj surowca pozwoli stworzyć niepowtarzalny styl wnętrza, dlatego oferowane przez nas szkło na wymiar idealnie sprawdzi się w każdym projekcie.

Przyjmujemy także zlecenia na produkcję szklanych schodów, podłóg oraz zabudowy ze szkła, która jest często stosowana w pomieszczeniach biurowych. Oferujemy wykonanie balustrad szklanych na rotulach oraz w profilu, jak również modeli balustrad nierdzewnych.

Już dzisiaj zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Działamy na obszarze całego kraju.
Marki i specjalizacje
Nasze specjalizacje to:
- szkło do wnętrz mieszkalnych i biurowych,
- balustrady szklane i nierdzewne,
- okna i drzwi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń