Adler-Glas Zakład Szklarski Balustrady i Poręcze Ze Szkła Przemysław Wawruszczak

Elementy szklane do montażu wewnętrznego i wewnętrznego

Szklarze
ul. Prosta 1, 66-470 Kostrzyn nad Odrą lubuskie
(6 reviews) napisz opinię
Adler-Glas Zakład Szklarski Balustrady i Poręcze Ze Szkła Przemysław Wawruszczak
ul. Prosta 1, 66-470 Kostrzyn nad Odrą lubuskie
Telefon
Adler-Glas Zakład Szklarski Balustrady i Poręcze Ze Szkła Przemysław Wawruszczak

Informacje

Opis działalności firmy Adler-Glas Zakład Szklarski Balustrady i Poręcze Ze Szkła Przemysław Wawruszczak w Kostrzyn nad Odrą
Siedziba firmy Adler-Glas znajduje się w Kostrzynie nad Odrą, w województwie lubuskim. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją elementów wykończeniowych ze szkła. Realizuje zlecenia polegające na transporcie i montażu wyrobów szklanych do 100 kilometrów od siedziby. Oznacza to, że podejmuje się prac m.in. w Gorzowie, Zielonej Górze, Szczecinie, a także w Niemczech, w tym w Berlinie.
Produkty i usługi
Szkło to materiał, który w rękach szklarzy z Adler-Glas zamienia się w estetyczne i użyteczne przedmioty i konstrukcje. Przedsiębiorstwo używa szkła przezroczystego, barwionego, hartowanego, a także ornamentowego i innych odmian. Tnie je na wymagane wymiary, wycina otwory oraz precyzyjnie montuje. W ten sposób wykonywane są m.in. lustra, panele szklane z grafikami do kuchni i łazienek, a także parawany i kabiny prysznicowe. Zakład szklarski wykonuje również daszki szklane nad wejścia do budynków i balustrady zewnętrzne oraz wewnętrzne. Mogą to być balustrady połączone z profilami ze stali nierdzewnej albo na rotulach. Ponadto wykonywane są ogrodzenia szklane oraz:
-podłogi szklane,
-schody szklane,
-poręcze szklane,
-ścianki szklane,
-drzwi szklane.


Drzwi szklane dostępne są w odmianach na zawiasach i przesuwnych.

Wszystkie zlecenia produkcyjne i montażowe realizowane są terminowo. Firma gwarantuje wysoką jakość i dotrzymywanie terminów. Ceny za produkty są konkurencyjne. Można się tym przekonać dzwoniąc albo pisząc. Warto też odwiedzić stronę internetową Adler-Glas, gdzie znajduje się więcej informacji o ofercie usług szklarskich.
Zasięg działania
Firma Adler-Glas Zakład Szklarski Balustrady i Poręcze Ze Szkła Przemysław Wawruszczak z lokalizacji: Kostrzyn nad Odrą świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie

Opinie

(6 reviews) napisz opinię
E
Efativuv
Tanie i solidne usługi szklarskie. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
K
Kriryl782
Dzięki ich radom wybrałem najlepsze szkło do mieszkania. Fachowa obsługa.
W
Weronik_ka
Panele szklane do kuchni prezentują się znakomicie. To fachowcy godni polecenia.
R
Ryreta
Oferują wyroby szklane najwyższej jakości. Współpracujemy z nimi od dawna. Polecamy tę firmę.
I
Ipati677
Fachowe wykonawstwo schodów szklanych. Konstrukcja jest trwała i doskonale pasuje do wnętrza.
K
Kajetan
Najwyższa jakość konstrukcji szklanych. Mogę potwierdzić, że dopracowują je w każdym detalu. Są po prostu doskonałe. Profesjonalne wykonawstwo.

Słowa kluczowe