Kros Bruk Usługi brukarskie i kamieniarskie

Kompleksowe usługi brukarskie.

Brukarstwo
66-630 Bytnica 129 lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
726 598 053
Kros Bruk Usługi brukarskie i kamieniarskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Kros-Bruk znajduje się w Bytnicy, na terenie województwa lubuskiego. Specjalizujemy się w usługach brukarskich. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2010 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Paweł Mietlicki.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Kros-Bruk są kompleksowe usługi brukarskie. W naszej ofercie można znaleźć układanie kostki, zarówno brukowej, jak i granitowej. Podejmiemy się ułożenia kostki oraz kamienia na posesjach. Jesteśmy w stanie wyłożyć chodniki i aleje. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy układanie kostki brukowej na podjazdach do garaży i wjazdach na posesję.

Oprócz tego oferujemy układanie kostkach na:
- parkingach,
- ścieżkach w ogrodzie,
- ścieżkach rowerowych,
- tarasach.

Nasza oferta obejmuje również układanie kostki brukowej na dużych powierzchniach. Podejmiemy się również ułożenia wzorów z kostek. Uzupełnienie naszej oferty stanowi obróbka pomników.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy z firmą Kros-Bruk.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
lubuskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń