Dys-pal Sławomir Waszkiewicz

Budowa i wyposażenie stacji paliw
66-627 Dęby 3 lubuskie
(6 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
(4)
NIP
9281362603
Telefon

Informacje

Firma Dys-pal Sławomir Waszkiewicz prowadzi działalność w branży Budowa i wyposażenie stacji paliw. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Dęby w województwie lubuskim.
Pracownicy Dys-pal Sławomir Waszkiewicz udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: 509 950...
Z przedstawicielem firmy Dys-pal Sławomir Waszkiewicz możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 66-627 Dęby 3. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Dys-pal Sławomir Waszkiewicz w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
S
Sebastian
Rozbudowa stacji paliw dzięki Dys-Pal przebiegła sprawnie. Zadbali o dopilnowanie każdego etapu realizacji. Zdecydowanie polecam każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm.
J
Janusz
Można im powierzyć każde zadanie związane z obsługą stacji paliw. Dys-Pal to specjaliści w swojej dziedzinie.
B
Błażej
Obsługa instalacji elektrycznych na stacji paliw nie jest dla nich żadnym problemem. Polecam.
M
Marceli
Korzystam z usług tej firmy w zakresie czyszczenia zbiorników. Dodatkowo oferują działania związane z gospodarką odpadów. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
K
Krzysiek
Zleciłem firmie Dys-Pal montaż armatury zbiorników podziemnych. Poradzili sobie z tym zadaniem na medal. Polecam.
J
Julian
Dys-Pal to specjaliści w dziedzinie stacji paliw. Korzystam z ich usług od wielu lat i nigdy się nie zawiodłem. Pomogą w każdej nagłej awarii. Działają sprawnie i dokładnie. Polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.