Gastromech-Serwis Mariusz Bartosz

Zaopatrzenie i wyposażenie gastronomiczne
66-630 Dobrosułów 29 lubuskie
(6 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Zaopatrzenie i wyposażenie gastronomiczne. Gastromech-Serwis Mariusz Bartosz ma swoją siedzibę w miejscowości Dobrosułów w województwie lubuskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Gastromech-Serwis Mariusz Bartosz poprzez email: gastromechserwis@gmail.com lub telefon: 663 811 464 .
Jeśli chcesz nawiązać z Gastromech-Serwis Mariusz Bartosz kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 66-630 Dobrosułów 29.
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Gastromech-Serwis Mariusz Bartosz oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
M
Małgorzata
Profesjonalna firma ,jestem bardzo zadowolona z jakosci prac wykonanych w mojej restauracji.Polecam
K
KrisKris
Polecam serdecznie.Montowali u mnie klimatyzację ,czysto ,dokładnie i fachowo.Jestem bardzo zadowolony.
L
Looyd
Pan Mariusz poprawiał u mnie klimatyzację po osobie która zrobiła to nie dokładnie co w rezultacie moglo skończyc sie awarią klimatyzacji. O Panu Mariuszu mogę z czystym sumieniem powiedzieć: profesjonalista z bogatą wiedzą i doświadczeniem.
M
Marlena
Polecam, ta firma zakładała u mnie w domu klimatyzację,i każde mu z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę.Czysto ,sprawnie i solidnie.
O
Olaf
Rzetelna i solidna firma.Wielu poprzedników Gastromech Serwis nie potrafiło naprawić mojego sprzętu gastronomicznego sugerując zakup nowego.Dopiero ten Pan potrafił naprawić moje sprzeety ,a ja zaoszczędzilem kilka tyś. zł !!!!POLECAM
W
Wolaz
Nie polecam!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.