Żuk-Bruk Brukarstwo

Wykonujemy brukarstwo artystyczne

Brukarstwo
66-600 Grabin 14 lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Żuk-Bruk Brukarstwo

Informacje

Opis działalności
Żuk-Bruk to firma, której właścicielką jest Joanna Marciniak. Przedsiębiorstwo zlokalizowane w Grabinie, w powiecie krośnieńskim, w województwie lubuskim specjalizuje się w usługach brukarskich.
Produkty i usługi
Nasza firma brukarska to przede wszystkim profesjonalizm i precyzją w układaniu kostki brukowej przy różnego rodzaju konstrukcjach brukowych jak chodniki, parkingi czy aleje.

Jesteśmy obecni na rynku od stosunkowo krótkiego czasu, jednak rozwijamy się dynamicznie i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw.

W ofercie firmy Zuk-Bruk znajda Państwo:

- brukowanie parkingów,
- brukowanie dróg,
- brukowanie tarasów,
- brukowanie chodników,
- brukowanie podjazdów.

Oprócz tego możemy zaoferować brukowanie alejek oraz placów, a także wykonanie cokołów z kostki brukowej. Wszystkie nasze realizacje to precyzja, fachowość i solidna konstrukcja.

Układanie kostki brukowej może wydawać się rzeczą prostą, jednak aby osiągnąć zadowalający efekt i trwałą, mogącą przetrwać lata konstrukcje należy mieć odpowiednią wiedzę oraz umiejętności. Te cechy właśnie wyróżniają naszą firmę i gwarantują udaną pracę. Uzupełnienie naszej oferty stanowi brukarstwo artystyczne.

Zatrudniony przez nas zespół to doświadczeni fachowcy, którzy poprzez wieloletni staż w zawodzie oraz setki wykonanych zleceń są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem.

Zapewniamy Państwu rzetelność, dokładność oraz terminowość wszystkich wykonywanych zleceń.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Żuk-Bruk z Grabina.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń