Iron Mann S.C. T Motyka A Reweda-Kwiatkowski

Bo kowalstwo to nasza pasja

Bramy i ogrodzenia
ul. Wyzwolenia 10, 66-620 Gubin lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
601 141 912
607729101
Tomasz Motyka
601141912
684448316
Piotr Plichta
697102784
Iron Mann S.C. T Motyka A Reweda-Kwiatkowski

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Iron Mann znajduje się w Gubinie, w powiecie krośnieńskim, w województwie lubuskim. Działa ona od 2006 roku, świadcząc szeroki wachlarz usług z zakresu kowalstwa artystycznego.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to usługi z zakresu kowalstwa artystycznego. Przede wszystkim zajmujemy się produkcją bram i ogrodzeń z metalu. Działamy kompleksowo: od projektu zaczynając, a na montażu kończąc. Mamy spore doświadczenie branżowe, dlatego nie boimy się wyzwań.

Oferowane przez nas produkty zabezpieczamy przy użyciu malowania proszkowego albo cynkowania ogniowego, co sprawia, że są odporne na korozję. Nasi klienci mogą wybrać kształt, formę i wykończenie oraz kolorystykę wyrobu. Obsługujemy osoby fizyczne, firmy i instytucje.

Dodatkowo wykonujemy:
- bramy skrzydłowe,
- bramy przesuwne,
- pergole,
- furtki,
- kwietniki,
- balustrady,
- barierki,
- kraty.

Do naszych zadań należy też montaż automatyki do bram Sommer/Hormann, Came i Faac. Uzupełnienie oferty to montaż obrzeży (krawężników).

Kowalstwo to nasza pasja, dlatego każde zlecenie jest wykonywane przez nas z dbałością o najmniejsze szczegóły. Gwarantujemy wysoką wytrzymałość produktów. Tworząc indywidualny projekt dla naszego klienta, zawsze uwzględniamy jego oczekiwania oraz potrzeby. Zapewniamy fachowe doradztwo.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Iron Mann.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń