Borodo Ryszard Zakład Instalatorstwa Sanitarnego i C.O.

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Słubicka 28, 66-600 Krosno Odrzańskie lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Instalacja i serwis ogrzewania. Borodo Ryszard Zakład Instalatorstwa Sanitarnego i C.O. ma swoją siedzibę w miejscowości Krosno Odrzańskie w województwie lubuskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Borodo Ryszard Zakład Instalatorstwa Sanitarnego i C.O. poprzez email: rborodo@vp.pl lub telefon: 601 562... .
Firma świadczy działalność pod adresem 66-600 Krosno Odrzańskie ul. Słubicka 28,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Borodo Ryszard Zakład Instalatorstwa Sanitarnego i C.O.: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Borodo Ryszard Zakład Instalatorstwa Sanitarnego i C.O. oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
N
Niezadowolony
No niewiem czy Firma działa sprawnie i szybko bo ja dzwoniłam już 3 razy tam i mówią że szef oddzwoni i efektu nie widzę-czekam już ponad 3 tygodnie-jakoś jemu się nie spieszy!!!!!!!!Ponoć ,,Klient nasz Pan"
D
B
Damian Branicki
Firma działa szybko i sprawnie. Co więcej i cena jest dobra. Wszystko poszło jak w planie było. Jestem z instalacji zadowolony.
D
B
Damian Branicki
Firma działa szybko i sprawnie. Co więcej i cena jest dobra. Wszystko poszło jak w planie było. Jestem z instalacji zadowolony.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.