"Instal" Łukasz Krystkowiak

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Główna 9, 66-600 Nowy Zagór lubuskie
(10 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Instalacja i serwis ogrzewania to branża, w której "Instal" Łukasz Krystkowiak prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Nowy Zagór w województwie lubuskim.
Pracownicy "Instal" Łukasz Krystkowiak udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: instal785601@wp.pl lub telefon: 785 601 866
Jeśli chcesz nawiązać z "Instal" Łukasz Krystkowiak kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 66-600 Nowy Zagór ul. Główna 9,.
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy "Instal" Łukasz Krystkowiak w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

(10 opinii) napisz opinię
E
EWA
Klasa w tym co robi!!! Uczciwy!!!
I
Izabela
montaż pieca Defro z podajnikiem sterowany komputerowo,instalacja hydrauliczne.Wszystko zostało wykonane prawidłowo,bez zastrzeżeń.Jestem b.zadowolona z usług tej firmy, wszystko bardzo starannie,czysto i szybko jest wykonywane w sympatycznej atmosferze. Polecam
O
W
Odpowiedź właściciela
W odpowiedzi na anons Pana "Adama Nowaka" -a w rzeczywistości Pani Beaty Wolskiej Dom na Ludowo Brzeźnica informuję, że swoich zleceniodawców traktuję bardzo poważnie i uczciwie. Nie zawierałem z tą panią jeszcze żadnej umowy !!! Fakt niejedna osoba ostrzegała mnie przed Panią Beatą !!!!. Jednakże chcąc traktować również Panią Beatę na równi z innymi zleceniodawcami z mojej strony z kulturą i pełnym zaangażowaniem już przy początkowej współpracy tej pani z Budmaxem sam się przekonałem że wszystkich ludzi traktuje jak złodziei!!!! Jeszcze nigdy nie spotkałem takiej osoby - zero szacunku do ludzi. I przede wszystkim żadnej umowy nie zawierałem z tą panią!!!!
A
I
I
Aldona i inni.
Super fachowiec!!! Pani!.Adam Nowak z Brzeznicy Agroturystyka niby
S
Syl
Uczciwy, cena do usługi adekwatna do wykonania. Nie zdziera.
K
Kamil
Uczciwa firma. :)
G
Gestowice
Bardzo porządna firma, duże doświadczenie w tym, co robią. Miałem już wielu fachowców i żaden nie spełnił moich oczekiwań. Firma INSTAL doprowadziła moją agroturystykę do porządku w ogrzewaniu. Nie mam teraz żadnych kłopotów w grzaniu. Bardzo polecam tym, którzy chcą zakładać ogrzewanie.
A
Artur
Uczciwy właściciel, który porządnie wykonuje swoją robotę.
M
Marta
Bardzo solidna firma. Uczciwa i zdyscyplinowana.
A
Adam
Bardzo dobra fachowa obsługa.Polecam innym.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.