Mag-Bud Tarasy Drewniane

Budownictwo drewniane

Stolarze
66-300 Święty Wojciech 53 lubuskie
(2 opinie) napisz opinię
Mag-Bud Tarasy Drewniane

Informacje

Opis działalności
Właścicielem firmy Magbud jest Krzysztof Szczurek. Siedziba działalności znajduje się w Świętym Wojciechu, w województwie lubuskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie budownictwa drewnianego. Regularnie realizujemy projekty dla czołowych polskich firm, takich jak Budimex, Nickiel, Mostostal, Copal oraz SGI. W ostatnim czasie zrealizowaliśmy ambitne projekty między innymi dla Centrum Mechatroniki, Biomechaniki i Nanoinżynierii Politechniki Poznańskiej.

Zajmujemy się projektowaniem i budową konstrukcji z najlepszych gatunków drewna. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i kreatywne rozwiązania, a także dbamy o perfekcyjne wykonane. Jesteśmy terminowi i zależy nam na najwyższej jakości projektu. Każde zadanie jest dla nas wyjątkowym wyzwaniem, a każdy Klient osobą, której poświęcimy tyle czasu ile potrzeba na zrealizowanie projektu.

Nasza oferta obejmuje:

- tarasy z drewna egzotycznego,
- tarasy z drewna rodzimego
- elewacje z drewna egzotycznego,
- elewacje z drewna rodzimego
- lekkie konstrukcje drewniane,
- drewutnie,
- zadaszenia,
- galanterie ogrodów.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Magbud oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Świętym Wojciechu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
B
Bożena
W końcu mam miejsce na wypoczynek przed domem. Taras, który wykonała dla mnie ta firma jest cudowny. Polecam.
M
Mirek
Zleciłem Magbud wykonanie tarasu w moim ogrodzie. Efekt jest zachwycający i w pełni spełnił moje oczekiwania. Drewno pięknie się prezentuje, a konstrukcja jest stabilna.