Max-Solar Jarosław Zastrzeżyński

Własna energia przetworzona przez panele fotowoltaiczne

Elektroinstalatorstwo
ul. Długa 5/5, 66-300 Międzyrzecz lubuskie
(2 opinie) napisz opinię
Max-Solar Jarosław Zastrzeżyński

Informacje

Opis działalności
Jarosław Zastrzeżyński jest właścicielem firmy Max-Solar, która znajduje się w Międzyrzeczu i działa na terenie całego województwa lubuskiego. Głównym profilem działalności firmy jest montaż systemów fotowoltaicznych, umożliwiających pozyskanie energii odnawialnej ze słońca. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Fotowoltaika to specjalne systemy, pozyskujące energię z promieni słonecznych, które trafiają do paneli zamontowanych najczęściej na dachach domów, czy lokali użytkowych. Max-Solar jest firmą, która specjalizuje się w prawidłowym montażu wszystkich komponentów oraz uruchamianiu systemów w lokalu Klienta. Energia odnawialna jest z pewnością przyszłościowym rozwiązaniem dla właścicieli mieszkań, ale również dla całej planety. Odnawialne źródła energii nie przyczyniają się do emisji dwutlenku węgla, a ich źródła są niewyczerpalne! To jedne z głównych atutów montażu tych systemów. Klienci korzystający z fotowoltaiki mogą obniżyć koszty za energię o ok. 80% lub więcej. Promienie słoneczne docierają do paneli, a następnie są przetwarzane przez falownik na prąd zmienny. Do zadań firmy Max-Solar należy:
- podłączenie paneli fotowoltaicznych,
- podłączenie systemu do elektryki w domu,
- uruchomienie instalacji,
- pomiary energii i urządzeń.

Dodatkowo firma oferuje montaż urządzeń grzewczych takich jak:
- kotły na biomasę,
- pompy ciepła,
- rekuperatory.

Sprawny i bezpieczny montaż urządzeń będzie miał wpływ na ich bezawaryjne działanie, dlatego warto skorzystać z usług firmy Max-Solar. Więcej informacji na ten temat można uzyskać po kontakcie z firmą z Międzyrzecza.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
J
Julian
Firma dokładnie wyjaśniła mi działanie całej instalacji oraz przeprowadziła, krótkie szkolenie z tego, jak obsługiwać urządzenia. Okazało się, że cały system działa praktycznie sam i nic nie trzeba z nim robić. Mało tego, nadwyżka energii jest magazynowa i można ją użyć za jakiś czas.
M
Marcin
Firma zajęła się montażem paneli solarnych w moim domu. Dzięki nim cały czas mam ciepłą wodę, która jest ogrzewana przez niezależne źródło energii. Po czasie mogę stwierdzić, że ta inwestycja mi się bardzo opłacała. Polecam innym, którzy jeszcze się wahają.