Max-Solar Jarosław Zastrzeżyński

Montaż paneli fotowoltaicznych w całym województwie

Energia odnawialna
ul. Długa 5/5, 66-300 Międzyrzecz lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Max-Solar Jarosław Zastrzeżyński

Informacje

Opis działalności
Max-Solar to firma, którą prowadzimy na terenie Międzyrzecza Lubuskiego, a jej właścicielem jest Jarosław Zastrzeżyński. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie fotowoltaiki, która coraz częściej jest montowana w prywatnych domach, czy miejscach publicznych. Panele fotowoltaiczne to doskonały sposób na pozyskanie własnej, niezależnej i ekologicznej energii dla całego domu. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Max-Solar to firma, która zapewni Państwu sprawny oraz prawidłowy montaż fotowoltaiki w Waszym domu. Aby system działał wydajnie i bezawaryjnie, powinien być zamontowany przez wykwalifikowaną kadrę. Wszystkie komponenty, na które składa się system fotowoltaiczny, pozyskujemy od sprawdzonych producentów. Do naszych usług należy:
- stworzenie indywidualnego projektu fotowoltaiki,
- dostarczenie elementów do instalacji (osprzęt, panele, falowniki),
- montaż paneli według norm budowlanych,
- podłączenie fotowoltaiki do instalacji elektrycznej w mieszkaniu,
- uruchomienie systemu,
- serwis.

Panele słoneczne to niezależne źródło energii, która wytwarzana jest dzięki promieniom słonecznym padającym na zamontowane panele słoneczne, najczęściej na dachu domu Klienta. Wydane środki na zakup sprzętu oraz montaż mogą się szybko zwrócić, ponieważ fotowoltaika jest niezwykle opłacalna. Zazwyczaj zostaje zamontowana w celach oszczędnościowych. Szacuje się, że koszty za energię elektryczną związaną z ogrzewaniem mieszkania i wody, po montażu paneli mogą spać o ok. 80%. Posiadanie instalacji fotowoltaicznej to także niezależność energetyczna, pomimo ciągle wzrastających cen za dostawę prądu tradycyjnymi metodami.

Nasza oferta skierowana jest dla Klientów indywidualnych oraz firm. Systemy fotowoltaiczne działają przez cały rok i nie wymagają dodatkowej obsługi. Główne plusy wynikające z montażu tego systemu to redukcja emisji CO2 do atmosfery, oszczędność, a także niezależność od sieci publicznej.

Zapraszamy do kontaktu zainteresowane osoby z naszą firmą z Międzyrzecza - Max Solar.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
lubuskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń