Sanipol sp. z o.o.

Produkcja kabin sanitarnych

Wyposażenie łazienek
ul. Poznańska 106, 66-300 Międzyrzecz lubuskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sanipol sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Sanipol znajduje się w Międzyrzeczu, w województwie lubuskim. Przedsiębiorstwo założone w 1993 roku zajmuje się produkcją ścianek działowych, które używane są do wyposażania pomieszczeń sanitarnych. Wyroby firmy uzyskały Aprobatę Techniczną ITB w Poznaniu i Atest Higieniczny PZH w Warszawie.
Produkty i usługi
Wytrzymałe, estetyczne, łatwe do czyszczenia i atrakcyjne cenowo. Takie są wyroby firmy Sanipol. Przez lata obecności na rynku przedsiębiorstwo tak dopracowało swoje produkty, że charakteryzują się one najwyższą jakością i doskonale wpisują się w oczekiwania klientów, m.in. dzięki wytwarzaniu w wielu wariantach kolorystycznych oraz dzięki różnym wariantom montażu. Kabiny mogą „unosić się w powietrzu", być zabudowane od podłogi do sufitu albo zostać zamontowane w taki sposób, że na dole lub na górze pozostaje wolna przestrzeń. Dotyczy to przede wszystkim kabin sanitarnych z laminatów, płyt wiórowych i płyt warstwowych, do których produkcji używane są też dostarczane przez sprawdzone marki różne akcesoria, np. zawiasy i klamki. Firma realizuje na przykład zamówienia na kabiny sanitarne WC, zarówno z muszlami klozetowymi, jak i pisuarami. Na płytach, z których wykonane są sanitariaty, można umieścić różne napisy informacyjne za pomocą nadruków. Takie kabiny sprawdzają się w wielu miejscach, w tym w centrach handlowych, muzeach, kinach i teatrach. Specjalne, odpowiednio zmniejszone kabiny sanitarne montowane są też w przedszkolach. Ponadto Sanipol produkuje kabiny prysznicowe różnych odmian, w tym te wyposażone w przedsionek i szatnię, w której można pozostawić rzeczy podczas kąpieli. Szafki na rzeczy i inne przedmioty dostarczane są na baseny, do solariów, salonów kosmetycznych i na siłownie. Ze ścianek działowych powstają też inne konstrukcje, do których można zaliczyć:
-boksy biurowe,
-sklepowe przebieralnie pojedyncze,
-sklepowe przebieralnie szeregowe,
-boksy biurowe,
-boksy call center,
-zabudowy do grzejników.

Sanipol ma w swojej ofercie również wodoodporne blaty pod umywalki, które można zamówić w różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki wprowadzeniu ich do oferty firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie wyposażenia wnętrz sanitarnych.

Dodatkowe informacje dotyczące firmy i oferty znajdą Państwona stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.
Certyfikaty
Aprobata techniczna Cobr (centralnego ośrodka badawczo-rozwojowego przemysłu elementów wyposażenia budownictwa "Metalplast")- At-15-8319/2016. Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

hpl,
boxy,