Producent Pelletu Maxhandel Patryk Bryn

Okna, drzwi, bramy, ogrodzenia, a także systemy grzewcze

Okna
ul. Reymonta 7, 66-300 Międzyrzecz lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Producent Pelletu Maxhandel Patryk Bryn
ul. Reymonta 7, 66-300 Międzyrzecz lubuskie
NIP
8571924204
Telefon
Producent Pelletu Maxhandel Patryk Bryn

Informacje

Opis działalności firmy Producent Pelletu Maxhandel Patryk Bryn w Międzyrzecz
Siedziba MAXHANDEL znajduje się w Międzyrzeczu. Przedsiębiorstwo oferuje swoje usługi przede wszystkim klientom z województwa lubuskiego, a także klientom z Niemiec. Firma ma doświadczenie w sprzedaży stolarki otworowej oraz urządzeń grzewczych. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Patryk Bryn.
Produkty i usługi
Planując prace remontowe i wykończeniowe, trzeba pomyśleć o stolarce otworowej. MAXHANDEL oferuje dopasowane na wymiar okna, drzwi i bramy. Firma zapewnia szeroki wybór, atrakcyjne ceny i terminowe realizowanie zamówień. Przedsiębiorstwo sprzedaje elementy oraz je montuje. Dotyczy to m.in. okien do domów i mieszkań. Okna składają się z szyb o różnych właściwościach, które osadzane są w profilach plastikowych, aluminiowych lub drewnianych. Okna standardowe i połaciowe zapewniają dobrą izolację termiczną oraz dźwiękową. Razem z nimi mogą zostać zamontowane rolety zewnętrzne i wewnętrzne, a także plisy i moskitiery. MAXHANDEL sprzedaje również:
-bramy garażowe,
-drzwi wejściowe,
-drzwi balkonowe.

Drzwi mogą być wykonane z drewna, PCV i aluminium. Z kolei bramy dzielą się na segmentowe, przesuwne, uchylne, rolowane i dwuskrzydłowe.

Dodatkowo przedsiębiorstwo sprzedaje urządzenia i instalacje grzewcze oraz systemy wytwarzające energię elektryczną. Są to panele słoneczne z falownikami, systemy ogrzewania podczerwienią, a także kotły. Razem z panelami fotowoltaicznymi często montowane są powietrzne pompy ciepła. Dzięki panelom słonecznym działanie pomp jest praktycznie darmowe.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie handlowo-usługowej MAXHANDEL. Po więcej najlepiej zadzwonić albo napisać e-maila.

Zasięg działania
Firma Producent Pelletu Maxhandel Patryk Bryn z lokalizacji: Międzyrzecz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń