Dom Seniora Pogodna Jesień

Miejsce idealne dla osób starszych

Zakłady opiekuńczo-lecznicze
66-340 Przytoczna 60 lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dom Seniora Pogodna Jesień

Informacje

Opis działalności
Dom Seniora Pogodna Jesień znajduje się w Przytocznej, w województwie lubuskim. Oferujemy warunki sanatoryjne z możliwością stałego pobytu.
Produkty i usługi
Nasz Dom Seniora działa od 2010 roku. Miejsce to łączy opiekę nad ciałem, umysłem i duszą. Budynek spełnia standardy unijne, jest nowoczesny i zapewnia komfort, także w poruszaniu się seniorom. Pragniemy zapewnić osobom starszym spokój i profesjonalną opiekę medyczną, a także zaproponować ciekawe sposoby spędzania czasu. Naszym celem jest zrobienie wszystkiego, aby osoby pod naszą opieką czuły się potrzebne, wartościowe i szanowane.

Znajdujemy się w miejscowości położonej wśród lasów i jezior. Otacza nas wiele ścieżek spacerowych, jesienią jest to idealne miejsce na grzybobranie.

Oferujemy pobyt stały i tymczasowy w przytulnych pokojach jedno i dwuosobowych. W każdym z nich znajduje się TV, łazienka, radio, Internet oraz instalacja przywoławcza. Budynek jest wyposażony w windę, przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Zapraszamy również odwiedzających, dla których także znajdzie się miejsce.

Nasza oferta to:
- opieka medyczna,
- rehabilitacja w wyposażonej sali gimnastycznej
- zajęcia organizujące czas wolny,
- wspólne spędzanie czasu z osobami w tym samym wieku
- spacery i potańcówki,
- wyżywienie w postaci pięciu posiłków dziennie (trzy posiłki główne oraz drugie śniadanie, podwieczorek) z uwzględnieniem indywidualnych diet.
- terapie zajęciowe w pracowni garncarskiej, plastycznej, tkackiej, rzeźbiarskiej,
- pracownia komputerowa,
- wieczorki muzyczne, ogniska z harcerzami, wyjazdy do kina, teatru, udział w zajęciach na uniwersytecie trzeciego wieku w Międzyrzeczu.

Zapraszamy do kontaktu!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń