Dom Seniora Pogodna Jesień

W trosce o ciało i ducha.

Opieka prywatna nad osobami starszymi
66-340 Rokitno 60 lubuskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
(7 opinii) napisz opinię

Kontakt

Telefon
(95) 763 39 80
24h
957341721
biuro@pogodnysenior.pl
24h
661500611
Adres korespondencyjny
66-340 Rokitno 60 lubuskie
Media społecznościowe
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Łączymy w sobie warunki sanatoryjne z możliwością stałego pobytu. W domu pogodna jesień wykwalifikowana kadra pokieruje rozwojem fizycznym pensjonariusza, a lekarze specjaliści zdiagnozują stan zdrowia i dobiorą leki i zabiegi rehabilitacyjne. Terapia zajęciowa w pracowniach artystycznych pozwoli zrealizować bądź też odkryć posiadane talenty.
Produkty i usługi
Dom seniora „Pogodna Jesień” znajduje się w woj. Lubuskim, w malowniczo położonej wśród lasów, jezior w miejscowości Rokitno znanej pielgrzymom z sanktuarium Matki Boskiej Rokitanskiej. Wiosną i latem to wymarzone miejsce na spacery i wycieczki, jesienią na grzybobranie.
Oferujemy pobyt w pokojach jedno lub dwuosobowych. W każdym pokoju znajduje się łazienka, TV, radio, Internet i instalacja przywoławcza.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby pokoje były komfortowe i przytulne. Budynek jest wyposażony w windę, przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
Pensjonariuszom zapewniamy:
- wyjątkowo dobrą opiekę (codzienną rehabilitację) i opiekę medyczną – zajęcia organizujące czas wolny – terapię ducha, ciała i umysłu – możliwość pobytu stałego, czasowego i dziennego
- oferujemy wyżywienie w postaci pięciu posiłków dziennie (trzy posiłki główne oraz drugie śniadanie, podwieczorek) z uwzględnieniem indywidualnych diet.
Nad zdrowiem i dobrym samopoczuciem czuwa całodobowo wykwalifikowany personel.
* rehabilitacja – szczególny nacisk położyliśmy na szeroko pojętą terapię ciała. Służy do tego sala gimnastyczna w pełni wyposażona w potrzebne do rehabilitacji urządzenia.
* rekreacja – prowadzimy terapie zajęciowe w pracowni garncarskiej, plastycznej, tkackiej, rzeźbiarskiej. Dodatkowo prowadzimy pracownię komputerową, w której będzie można zdobyć wiedzę i informacje o otaczającym nas świecie.
- celu integracji z lokalną społecznością organizujemy wieczorki muzyczne, ogniska z harcerzami, wyjazdy do kina, teatru, można również pokusić się o udział w zajęciach na uniwersytecie trzeciego wieku w Międzyrzeczu.

--------

Zajazd U Anki ,,Zielona Gęś’’ to rodzinna firma serwująca dania kuchni polskiej. Wyśmienite zupy takie jak żurek z białą kiełbasą czy rosół z kołdunami, gotowane wg receptur naszych babć i mam, specjalnością zakładu jest półmisek po staropolsku, pierogi ruskie, z mięsem, z kapustą i grzybami oraz golonka w jarzynach.

Zapraszamy do kontaktu !!!
Marki i specjalizacje
Dom seniora „Pogodna Jesień” oferuje możliwość pobytu stałego jak również czasowego. W naszym domu znajdzie się również miejsce dla osób odwiedzających.
Certyfikaty
Obiekt został wzniesiony w 2010 roku. Jest nowoczesny i komfortowy, dopasowany do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Spełnia wszelkie standardy unijne.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Strzelce Krajeńskie, Wolsztyn, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Świebodzin, Nowy Tomyśl, Czarnków, Grodzisk Wlkp., Międzychód, Sulęcin

Media społecznościowe

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
J
Jola
2019-03-25 10:56:33
Mogę tylko potwierdzić to co napisała,, córka,, bardziej hotel jak dom opieki.
C
Córka
2018-11-27 09:15:09
Nie polecam dla osób starszych wymagających troski, brak łóżek szpitalnych i opieki przy osobach leżących.Zainteresowanie personelu bardzo mierne. Tylko dla ludzi sprawnych bo to jest bardziej hotel niż ośrodek, który ma nieść pomoc.Czasy świetności tego ośrodka niestety minęły.
D
Danuta
2015-09-01 22:23:06
Polecam.Opieka profesjonalna.
A
agata
2015-02-09 18:57:16
Ja również polecam! Bardzo miły jest personel na kuchni oraz panie sprzątające. Gratuluję!
W
Wanda
2014-02-10 19:16:26
Polecam serdecznie. Wspaniała placówka. Pani Dyrektor i Pani Menager to KOBIETY z klasą. Życzę Paniom i całemu personelowi dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Z wyrazami szacunku - Wanda Czechowska-Sarosiek.
J
Jasia
2012-03-08 12:55:10
Bardzo polecam. Przebywali tam moi rodzice już dwukrotnie po 1-3 miesiące. Niestety, głównie z powodów finansowych nie mogę ich tam zakwaterować na stałe, choć bardzo bym chciała. Wyglądało to zawsze tak, że rodzice po powrocie byli odmienieni, zdecydowanie poprawiona sprawność ruchowa Taty, uśmiechnięci i zadowoleni. Niedługo znowu zamierzam ich tam na jakiś czas osadzić. Ośrodek bardzo komfortowy, w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych, z miłym i kompetentnym personelem, wspaniałym jedzeniem.
N
nieznany
2012-02-25 12:43:40
Naprawde polecam ,godny zaufania personel ,dobra opieka pielegniarska ,pyszna kuchnia ,ogólnie fajna rodzinna atmosfera,mojemu Tacie bardzo pomogła rehabilitacja,Anka