Igobud Maszyny Wulkanizacyjne Jarosław Dubiec

Profesjonalne wsparcie wulkanizacji

Wyposażenie warsztatów i myjni samochodowych
ul. Gorzowska 20, 66-440 Skwierzyna lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
795 402 210
Adres korespondencyjny
ul. Gorzowska 20, 66-440 Skwierzyna lubuskie

Informacje

Opis działalności
Igobud to firma specjalizująca się w maszynach Wulkanizacyjnych. Właścicielem firmy znajdującej się w miejscowości Skwierzyna na terenie województwa lubuskiego, jest Jarosław Dubiec. Przedsiębiorstwo swoje usługi świadczy od 2000 roku.
Produkty i usługi
W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę nowych maszyn oraz tych już wypróbowanych w boju, podchodzą one od renomowanych producentów światowych (CORGHI, CORMACH, HOFMANN, SICE, JOHN BEAN, FAIP, CEMB, MONDOLFO FERRO, BUTLER) oraz maszyny nowe firmy CORMACH I HOFMANN.

Bogate doświadczenie zawodowe, najnowocześniejszy sprzęt oraz nieustannie podnoszone kwalifikacje, to właśnie tak brzmi przepis naszej firmy na najwyższą jakość.

Nasza oferta obejmuje doradztwo techniczne, sprzedaż, serwis oraz dostawę maszyn do klienta. Oferujemy szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Branża, w której działamy, wymaga od nas ciągłego dostosowywania naszej oferty, do stale rosnących potrzeb klientów. Zdajemy sobie świetnie sprawę z wyzwań, które stoją na naszej drodze, jednocześnie wierząc, że ich pokonywanie pozytywnie wpływa na rozwój całej firmy, jak i jej gamy produktowej. Swoją stale rozwijającą ofertę proponujemy zarówno firmom, jak i osobom indywidualnym.

Wykonujemy również remonty maszyn wulkanizacyjnych, zapewniając rzetelność oraz precyzję wykonania. Nasze maszyny używane są objęte siedmiomiesięczną gwarancją oraz serwisem. Urządzenia zakupione dostarczamy do każdego klienta gratis, na terenie całego kraju gwarantując fachową i szybką obsługę.


Zapewniamy, iż do wszelkich realizacji podchodzimy rzetelnie i terminowo.

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Skwierzynie!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń