Top System Smak Maciej

Profesjonalne usługi sprzątające - szybko, tanio i precyzyjnie.

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Nowosolna 14 a, 67-120 Kożuchów lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
660 475 312
Adres korespondencyjny
ul. Nowosolna 14 a, 67-120 Kożuchów lubuskie

Informacje

Opis działalności
Firma Top System ma swoją siedzibę w Kożuchowie, w powiecie nowosolskim, w województwie lubuskim. Świadczymy profesjonalne usługi sprzątające. Właścicielem firmy jest Maciej Smak.
Produkty i usługi
Prowadzona przez nas firma sprzątająca to przede wszystkim dokładne i kompleksowe sprzątanie i czyszczenie obiektów przemysłowych, biurowych oraz przychodni lekarskich. Zajmujemy się też doczyszczaniem specjalistycznym.

Jesteśmy obecni na rynku już od ponad jedenastu lat. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- sprzątanie biur
- zabezpieczenie posadzek
- mycie fasad
- czyszczenie dywanów
- czyszczenie wykładzin

Dodatkowo oferujmy mycie okien i witryn na wysokościach orazmechaniczne czyszczenie wykładzin przemysłowych. Współpraca z nami przy sprzątaniu zakładów przemysłowych oznacza utrzymanie nienagannego porządku.

Naturalnie oferujemy nasze usługi również przy sprzątaniach mieszkań. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości środków chemicznych i specjalistycznego sprzętu, który w dużej mierze ułatwia wykonywanie czynności.

Nasza kadra to zespół doświadczonych pracowników, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie są sami w sobie gwarancją dobrze wykonanej pracy.

Jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń