Len-Cnc Łukasz Solski

Obróbka metali i toczenie CNC

Obróbka metali
ul. Drzewna 39, 67-106 Niedoradz, woj. lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Len-Cnc Łukasz Solski
ul. Drzewna 39, 67-106 Niedoradz, woj. lubuskie
NIP
9251944217
Telefon
Len-Cnc Łukasz Solski

Informacje

Opis działalności firmy Len-Cnc Łukasz Solski w Niedoradz
Len-Cnc Łukasz Solski ma siedzibę w Niedoradzu, na terenie województwa lubuskiego. Firma została założona w roku 2023 i oferuje usługi z zakresu obróbka metali. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie dodatkowych pytań - do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji o naszych usługach oraz aktualnych cenach.
Produkty i usługi
Najważniejszą usługą, jaką oferuje firma Len-CNC jest obróbka metali. Do realizacji zamówień Klientów wykorzystujemy tokarkę sterowaną komputerowo, która gwarantuje nam wysoką powtarzalność i uzyskanie dokładnie tych samych parametrów detali zarówno przy produkcji pojedynczej, jak i seryjnej. Obróbka CNC to nie tylko wysoka precyzja, ale również oszczędność materiałów, eliminacja błędu czynnika ludzkiego i skrócenie czasu wykonania projektu.

Wytaczanie CNC bazuje na metodzie obróbki skrawaniem, którego celem jest uzyskanie wybranych kształtów i wymiarów przedmiotów metalowych zgodnie z zamówieniem Klienta. W całym procesie, narzędzie skrawające, zwykle wykonane z hartowanej stali lub węglików spiekanych przesuwa się wzdłuż powierzchni przedmiotu, usuwając warstwy materiału. Najważniejszy w tej czynności jest dobór odpowiednich parametrów obróbki, takich jak prędkość posuw czy głębokość skrawania.

Klienci korzystający z naszych usług mogą być pewni, że zapewnimy im precyzyjny proces obróbki stali i wykonamy detale zgodnie z nadesłaną przez nich dokumentacją. Warto przy tym dodać, że toczenie CNC to najczęściej stosowana metoda do produkcji części maszyn, osi, tulei, wałów, gwintów, kół zębatych, tłoków, śrub, przekładni i wielu innych elementów, które wymagają wykonania specjalnych wgłębień oraz żłobień.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu - firma Len-CNC.
Zasięg działania
Firma Len-Cnc Łukasz Solski z lokalizacji: Niedoradz świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń