Rakbit s.c. Beata Rak Jarosław Rak

Ewidencja czasu pracy kierowców

Taksometry, tachometry i tachografy
ul. 1 Maja 16 parter Biurowiec Nowosolskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, 67-100 Nowa Sól lubuskie
(3 opinie) napisz opinię
Rakbit s.c. Beata Rak Jarosław Rak
ul. 1 Maja 16 parter Biurowiec Nowosolskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, 67-100 Nowa Sól lubuskie
NIP
9251005927
Telefon
Rakbit s.c. Beata Rak Jarosław Rak

Informacje

Opis działalności firmy Rakbit s.c. Beata Rak Jarosław Rak w Nowa Sól
Firma Rakbit została założona w 1995 roku przez Beatę oraz Jarosława Raka. Nasza siedziba znajduje się w Rudnie, w województwie lubuskim. Zajmujemy się ewidencją i rozliczaniem czasu pracy kierowców.
Produkty i usługi
Jako kadra firmy Rakbit naszą ofertę kierujemy głównie do Klientów działających w branży transportowej. Zdajemy sobie sprawę, że ciągłe zmiany w prawie wynikające na przykład z Pakietu Mobilności czy Polskiego Ładu znacznie utrudniają prawidłową ewidencję oraz rozliczanie czasu pracy kierowców. Dlatego właśnie chcemy zaoferować swoją pomoc i takie usługi jak:
- ewidencja czasu pracy kierowców na podstawie oryginalnych tarczek lub ich skanów,
- odczytywanie kart i rozpisek kierowców samochodów do 3,5 ton,
- analiza czasu pracy kierowcy pod kątem wykroczeń według Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego,
- przygotowanie miesięcznej karty pracy wymaganej przez Powiatową Inspekcję Pracy,
- rozliczanie diet oraz delegacji i ryczałtu za noclegi kierowcy,
- rozliczanie dopłat do płacy minimalnej.

Poza wymienionymi usługami do naszej oferty należy także reprezentowanie kierowców oddelegowanych do pracy za granicą. Osoby, które wożą ładunki na przykład do Niemiec, Francji, Włoch oraz innych Europejskich krajów otrzymują od nas wsparcie polskojęzycznego specjalisty do spraw kontroli i całodobowy dostęp do konta i certyfikatów online. W ten sposób kierowca może liczyć na spokój i bezpieczeństwo w razie jakiejkolwiek inspekcji ze strony służb na terenie Polski lub za granicą.

Zapraszamy serdecznie do współpracy firmy transportowe z całego kraju! Do realizacji naszych zadań wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie w postaci kalkulatora, który znacznie ułatwia generowanie wzorów umów dla kierowców oraz obliczanie ich czasu pracy - firma Rakbit z Rudna.
Zasięg działania
Firma Rakbit s.c. Beata Rak Jarosław Rak z lokalizacji: Nowa Sól świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(3 opinie) napisz opinię
A
Arkadiusz
Prawdziwi profesjonaliści. Bardzo szybko dostarczają dokumenty a ewidencja jest prowadzona bezbłędnie.
O
Ola
Rozliczają naszych kierowców skrupulatnie i rzetelnie. Mają bardzo miłych, znających się na rzeczy pracowników, z którymi jestem w stałym kontakcie.
Ł
Łukasz
Od ponad 5 lat korzystam z usług Rakbit. Nigdy nie było żadnych błędów w dokumentacji. Moja firma dzięki nim przechodzi bezproblemowo wszystkie kontrole.