Szkoła Języków Obcych pod Patronatem Cambridge University Press

Nauka języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego

Szkoły i kursy językowe
ul. 8 Maja 14, 67-100 Nowa Sól lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Szkoła Języków Obcych pod Patronatem Cambridge University Press

Informacje

Opis działalności
Szkoła Języków Obcych pod Patronatem Cambridge University Press powstała w 2009 roku. Siedziba działalności mieści się w Nowej Soli na terenie województwa lubuskiego, a jej właścicielką jest Alicja Smyk.
Produkty i usługi
Oferujemy profesjonalne kursy językowe dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Lekcje prowadzone są w małych grupach przez doświadczonych nauczycieli pod metodycznym patronatem CAMBRIDGE UNIVERSITY PRESS.

Podczas zajęć rozwijane są umiejętności językowe takie jak słuchanie, pisanie, czytanie, gramatyka, słuchanie i konwersacja z wykorzystaniem odpowiednio dobranych podręczników i nośników multimedialnych wydawnictwa CAMBRIDGE UNIVERSITY PRESS.

Oferujemy:
- kurs języka angielskiego,
- kurs języka niemieckiego,
- kurs języka francuskiego,
- kurs języka hiszpańskiego.

Zajęcia dzielą się na kursy standardowe, kursy intensywne, weekendowe, konwersacje z native speakerami oraz kursy dzienne. Ponadto polecamy kursy letnie, kursy przygotowujące do egzaminów ośmioklasistów, kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych, kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych oraz kursy dla firm i instytucji. Istnieje także możliwość podjęcia nauki indywidualnej. Kursy prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Siedziba Szkoły mieści się w Nowej Soli, a szczegółowe informacje znajdą Państwo na firmowej gronie internetowej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń