Biżuteria SAI ES

Piękno za przystępną cenę

Biżuteria złota i srebrna
ul. Długa 4A/4, 67-100 Nowa Sól lubuskie
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Biżuteria SAI ES

Informacje

Opis działalności
Salony SAI'ES powstały z myślą o osobach szukających nowej jakości sklepu jubilerskiego, którego szeroka oferta pozwoli każdemu poczuć się pięknie i wyjątkowo za przystępną cenę.
Produkty i usługi
Sieć salonów „SAI’ES” powstała w 2007 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy pod nazwą
Diamant, w tamtym czasie w salonach była sprzedana wyłącznie biżuteria srebrna. Wraz z rozwojem rynku, w 2009 roku poszerzyliśmy działalność o sprzedaż biżuterii złotej oraz zegarków. W roku 2010 powstał drugi salon w Głogowie przy ulicy Grodzkiej. Klientom oferujemy ogromny wybór przeróżnej biżuterii i dodatków w możliwie najbardziej atrakcyjnych cenach.

Od roku 2015 działamy już pod nazwą SAI'ES. Choć od zmiany minęło niewiele czasu to posiadamy ogromne doświadczenie budowane przez lata działalności jako „Diament”. Czas ten pozwolił na wnikliwe poznanie branży oraz nawiązanie współprac z najlepszymi producentami w kraju i za granicą. Wszystkie oferowane w naszych salonach wyroby były poddane testom na autentyczność jakości surowca przez Urząd Probierczy, dzięki czemu mają Państwo pewność dobrych zakupów najwyższej jakości.

Naszym celem jest zaspokajanie potrzeb klientów i oferowanie produktów najwyższej jakości. Dlatego też współpracujemy z wiodącymi markami wyznaczającymi najnowsze trendy w świecie mody i biżuterii. Staramy się, aby każdy klient był traktowany indywidualnie, z dbałością analizujemy jego potrzeby. W naszych kolekcjach znajdą Państwo bardzo szeroki asortyment wzorów biżuterii skierowany do każdej grupu klientów. Począwszy od wyrobów ze stali szlachetnej, srebra, po luksusową biżuterię złotą oraz z brylantami. Jesteśmy również znani z ogromnego wyboru obrączek ślubnych. Stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty i wyjątkowe kolekcje biżuterii i zegarków. Pomagamy i służymy szeroką wiedzą dotyczącą doboru biżuterii.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych Salonów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń