Bordum - Nowoczesne Ogrodzenia

Materiały do budowy wytrzymałych ogrodzeń

Materiały budowlane
ul. Głogowska 134, 67-100 Nowa Sól lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bordum - Nowoczesne Ogrodzenia

Informacje

Opis działalności
Bordum - Nowoczesne Ogrodzenia to firma z Nowej Soli, w województwie lubuskim. Przedsiębiorstwo oferuje estetyczne, wytrzymałe i atrakcyjne cenowo ogrodzenia do różnych posesji, w tym należących do osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Ponadto firma świadczy usługi związane z ogrodzeniami.
Produkty i usługi
Ogrodzenia nie tylko podnoszą poziom bezpieczeństwa, ale też wyznaczają granice nieruchomości i stanowią ich ozdobę. Wszystko to można uzyskać korzystając z oferty Bordum - Nowoczesne Ogrodzenia. Firma od 2010 roku produkuje ogrodzenia w różnych stylach, z wielu trwałych materiałów i niezmiennie w konkurencyjnych cenach. Wytwarzane są na wymiar albo w ramach stałego asortymentu. Przykładem są ogrodzenia betonowe z dekoracyjnymi elementami, a także ogrodzenia łączące zalety betonu i drewna. W ofercie znajdują się również:
-ogrodzenia systemowe,
-ogrodzenia modułowe,
-ogrodzenia drewniane,
-ogrodzenia metalowe.

Ogrodzenia metalowe mogą zostać zabezpieczone przed korozją cynkowaniem albo pomalowane na różne kolory malowaniem proszkowym.

Dostępne są też siatki plecione z napinaczami, zapinkami i drutem naciągowym oraz słupkami z betonu. Z betonu powstają też prefabrykaty używane przy montażu innych ogrodzeń. Są to podmurówki, cokoliki, płyty oraz daszki betonowe.

Ogrodzenia mogą być zamontowane wraz z bramami i furtkami. Do nich z kolei można dokupić osprzęt elektrycznych i inne akcesoria potrzebne do montażu bram rozwiernych i przesuwnych.

Wszystkie ogrodzenia są dowożone na wskazane miejsce i precyzyjnie montowane przez Bordum - Nowoczesne Ogrodzenia.

Dodatkowo firma buduje z prefabrykatów betonowych garaże, składziki i wiaty.

Więcej informacji o Bordum - Nowoczesne Ogrodzenia znajduje się na stronie internetowej. Pytania związane z ogrodzeniami i innymi produktami przedsiębiorstwa można zadawać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe