Studiobhp Łukasz Bekierski

Profesjonalne usługi BHP w atrakcyjnej cenie!

Pomiary, konsultacje i badania BHP
ul. Głogowska 37, 67-100 Nowa Sól lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
508 380 161
Adres korespondencyjny
ul. Głogowska 37, 67-100 Nowa Sól lubuskie

Informacje

Opis działalności
Studio BHP Łukasz Bekierski to firma zlokalizowana w Nowej Soli, w województwie lubuskim. Świadczymy profesjonalne usługi bhp – szkolenia, kursy czy obsługa firm pod względem nadzoru BHP.
Produkty i usługi
Nasza firma skupia się na szeroko pojętych usługach związanych z działalnością BHP w firmach. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju branżowymi kursami oraz szkoleniami. Prowadzimy naszą działalność od stosunkowo krótkiego czasu, jednak rozwijamy się w sposób dynamiczny i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W ramach naszej oferty proponujemy:

- kurs z zakresu bhp dla firm
- szkolenie z pierwszej pomocy
- kurs przeciwpożarowy
- oceny ryzyka zawodowego.

Dodatkowo jesteśmy w stanie zaoferować Państwu obsługę w przypadku jakiegokolwiek postępowania powypadkowego, czyli tworzenie całej niezbędnej dokumentacji powypadkowej. Zajmujemy się także inspekcjami systemu ppoż. w firmach oraz ich usprawnianiem. Nasza oferta to także nadzór BHP. Oceniamy, wyszukujemy błędy i robimy co w naszej mocy, aby usprawnić systemy bhp w firmach naszych klientów.

Nasza kadra to zespół doświadczonych pracowników, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz sporą liczbę ukończonych kursów i kwalifikacji są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz terminowość wszystkich podejmowanych przez nas zleceń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń