Nova Process Grzegorz Jędraszczyk

Kompletne instalacje technologiczne dla Twojej firmy

Obróbka metali
ul. Inżynierska 8, 67-100 Nowa Sól lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Nova Process Grzegorz Jędraszczyk

Informacje

Opis działalności
Firma Nova Process zajmuje się produkcją oraz montażem kompletnych instalacji technologicznych w przedsiębiorstwach przemysłowych.Jej właścicielem jest Grzegorz Jędraszczyk, a siedziba znajduje się w Parku Technologicznym Interior, w Nowej Soli, w województwie lubuskim.
Produkty i usługi
Wprowadzanie nowych rozwiązań do istniejącego schematu pracy firmy jest koniecznym posunięciem w drodze do jej rozwoju. Wyjątkowe znaczenie zyskują one szczególnie wtedy, gdy wyznaczono nowe kierunki działalność, a dotychczasowe zasoby okazują się niewystarczające. W takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem jest stworzenie odpowiednich i dopasowanych do profilu firmy instalacji technologicznych.

Przedsiębiorstwo Nova Process pomoże zrealizować plan innowacji technologicznej danej działalności. Współpracę rozpoczyna spotkanie, na którym omawiane są plany zmian, wstępna ocena niezbędnych działań oraz wybranie odpowiedniego rozwiązania. Kolejny krok to wykonanie projektu, opartego na uzyskanych wcześniej informacjach. W dalszej części następuje produkcja, montaż i uruchomienie instalacji w miejscu wskazanym przez klienta. Przeprowadzamy uruchomienie oraz wstępne próby sprzętu,a także szkolenie z jego eksploatacji.

Oferujemy szeroki zakres usług, jednak główną specjalizację stanowi spawanie metodą TIG oraz montaż kompletnych instalacji. Tworzone przez nas projekty wykonujemy w technologii 3D w taki sposób, aby klient mógł je włączyć bezpośrednio do procesu produkcyjnego.

Co ważne, podejmujemy się przeprowadzenia instalacji technologicznych, bez względu na finalną wielkość zamówienia. W tym celu realizowana jest między innymi produkcja elementówze stali nierdzewnej, które dają gwarancję niezawodności. Wykonujemy także schody z blachy perforowanej oraz podesty z blachy rychlowanej, korzystając z surowców najwyższej jakości. Popularnym rozwiązaniem są również transportery ślimakowe. W celu poznania pełnej oferty oraz dokładnych informacji warto wysłać do nas zapytanie za pośrednictwem strony internetowej.

Rozwiązania tworzone przez Nova Process mają znaczący wpływ na dalszy kształt inwestycji i rozwój działalności klienta. Wszystkie projekty są wykonane profesjonalnie, a przy tym zgodne z normami międzynarodowymi.
Marki i specjalizacje
pojemniki ze stali nierdzewnej
produkcja elementów ze stali nierdzewnej
zbiorniki ze stali nierdzewnej
konstrukcje stalowe ze stali nierdzewnej
schody z blachy rychlowanej
poręcze ze stali nierdzewnej
balustrady ze stali nierdzewnej
podesty z blachy rychlowanej
transportery ślimakowe
mieszalniki
transport pneumatyczny
spawanie stali nierdzewnej
nadzór inwestycji
stacje mycia CIP
stacje mycia SIP
stacje mycia COP
przenoszenie linii produkcyjnych
projekty ze stali nierdzewnej
schody z blachy perforowanej
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe