Lubusz-Tourist Biuro Usług Turystycznych Grażyna Napieralska Zenon Napieralski

Wczasy i wycieczki

Biura podróży i agencje turystyczne
ul. Kuśnierska 6, 67-100 Nowa Sól lubuskie
Poniedziałek 09:00 - 18:00
Wtorek 09:00 - 18:00
Środa 09:00 - 18:00
Czwartek 09:00 - 18:00
Piątek 09:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
biuro@lubusztourist.pl
Zapraszamy na naszą stronę internetową:
http://www.lubusztourist.pl
Lubusz-Tourist Biuro Usług Turystycznych Grażyna Napieralska Zenon Napieralski

Informacje

Opis działalności
Biuro Usług Turystycznych prowadzone przez Grażynę i Zenona Napieralskich powstało w 1991 roku w Nowej Soli, w województwie lubuskim. Firma oferuje szeroki wybór wycieczek krajowych.
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach chyba ciężko znaleźć osobę, która chociaż raz w życiu nie skorzystała z profesjonalnych usług biura turystycznego. Każdy marzy o spędzeniu urlopu w tropikach, czy górach w dowolnym miejscu na ziemi. Tego rodzaju wycieczki pozwalają nie tylko na relaks i odpoczynek, ale także na poznanie świata, jego uroków przyrodniczych i kulturowych. Biuro Usług Turystycznych Lubusz-Tourist posiada szeroki wybór wycieczek i wczasów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. W ofercie znajdują się między innymi:

- wyjazdy zorganizowane,
- wynajem autokarów,
- kolonie,
- obozy,
- bilety autokarowe i lotnicze,
- ubezpieczenie uczestników od następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów leczenia w trakcie wyjazdów krajowych i zagranicznych.

Wśród propozycji wyjazdowych znajdują się oferty takich biur podróży jak Alfa Star, Itaka, Travel, Sky Club, Europol Tour, CT Oskar i wiele innych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Interesanci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń