Pw Przemysław Różycki

Wynajem busów

Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
ul. 22 Lipca 35B/1, 67-124 Nowe Miasteczko lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pw Przemysław Różycki

Informacje

Opis działalności
Przemysław Różycki jest właścicielem firmy PW, która znajduje się w Nowym Miasteczku, w województwie lubuskim. Zajmujemy się wypożyczaniem busów 5-osobowych i 9-osobowych. Są to pojazdy utrzymane w jak najlepszym stanie technicznym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Firma PW daje Państwu możliwość transportu nowoczesnym i komfortowym busem, w którym pomieści się nawet dziewięciu pasażerów! Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które szukają transportu na wesele, urodziny, czy każdą inną imprezę okolicznościową. Nasi Klienci częstą korzystają z naszych usług podczas wakacji. Busy idealnie nadają się do dalekich podróży. Mają duże bagażniki, więc pomieszczą walizki całej rodziny. Jeżeli ruszacie ze znajomymi zagranicę i chcecie mieć komfort podróży, a także kontrolę nad przebytą trasą, polecamy wynająć nasze pojazdy. Wśród nich znajduje się:
- Fort Transit Custom 9-osobowy z 2019r. - 130KM, pojemność 2000cm3, spalanie na poziomie 9-10l/100km. Wyposażenie dodatkowe: hak, podgrzewana przednia szyba, tempomat, ekran dotykowy 8", czujniki parkowania przód i tył.
- Fort Transit Custom 9-osobowy z 2019r. - 130KM, pojemność 2000cm3, spalanie na poziomie 9-10l/100km. Wyposażenie dodatkowe: hak, bagażnik dachowy (uchwyt na narty) podgrzewana przednia szyba, tempomat, ekran dotykowy 8", asystent kierowcy, kamera cofania, czujniki parkowania przód i tył, system ostrzegania o zmianie pasa ruchu.
- Renault Megane Groundcoupe z 2017r, pojemność 1500cm3, spalanie 4,5-5,5l/100km wyposażenie dodatkowe: tempomat, alufelgi, czujniki parkowania przód i tył,
- Renault Clio z 2014r. - pojemność 1500cm3, spalanie 3,8-4,5l/100km, wyposażenie dodatkowe: tempomat.

Oferujemy również najem długoterminowy na dowolny samochód. Nasze pojazdy są także wykorzystywane podczas przeprowadzek. Można wypożyczyć je na terenie Głogowa, Nowej Soli, Zielonej Góry i Polkowic.

Zapraszamy do kontaktu z firmą PW z Nowego Miasteczka.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
wschowski, nowosolski, głogowski, leszczyński, zielonogórski, górowski, legnicki, polkowicki, żagański, lubiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń