Neverland Nails Kinga Dziewicka

Stylizacja paznokci, makijaże i lifting rzęs

Salony i gabinety kosmetyczne
67-120 Radwanów 4C lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Neverland Nails Kinga Dziewicka
67-120 Radwanów 4C lubuskie
NIP
9731068951
Telefon
Neverland Nails Kinga Dziewicka

Informacje

Opis działalności firmy Neverland Nails Kinga Dziewicka w Radwanów
Neverland Nails Kingi Dziewickiej to firma, która umożliwia Wam skorzystanie z usług kosmetycznych. Znajdziecie nas w Radwanowie pod Zieloną Górą.
Produkty i usługi
Firma Neverland Nails w Radwanowie powstała z myślą o wszystkich kobietach, które chcą zadbać o swój wygląd. Zabiegi stylizacji rzęs i paznokci wykonuje kosmetyczka Kinga Dziewicka. W ich realizacji wyróżnia się starannością i dbałością o potrzeby klientki.

Lifting rzęs wykonuje celem ich trwałego, naturalnego podkręcenia i pogrubienia. Efekt długich, wyrazistych i podkręconych rzęs jest w stanie uzyskać także dzięki zabiegowi laminacji.

Skutecznie pomaga klientkom, które chcą mieć starannie wyregulowane brwi. Wykonuje zabiegi henną pudrową, która umożliwia przyciemnienie brwi, odżywienie i wzmocnienie włosków, a także uzupełnienie luk w brwiach. Daje świetny efekt, który utrzymuje się nawet do 6 tygodni.

Kobietom, które chcą zjawiskowo wyglądać podczas bankietów i innych imprez okolicznościowych, proponuje wykonanie makijażu okolicznościowego.

Wykonuje również pedicure, który pozwala cieszyć się zdrowymi i pięknie wyglądającymi stopami. Oferuje też hybrydy, które są trwałe, gwarantują naturalny efekt i ułatwiają zapuszczanie paznokci.
Zasięg działania
Firma Neverland Nails Kinga Dziewicka z lokalizacji: Radwanów świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń