Ocieplenia pianką PUR Bogdan Wesołowski

Skuteczna izolacja Twojego domu

Instalacje termoizolacyjne
ul. Jagiellończyka 8, 69-100 Słubice lubuskie
(4 opinie) napisz opinię
Ocieplenia pianką PUR Bogdan Wesołowski

Informacje

Opis działalności
Firma Wesołowski, w której zajmujemy się termoizolacją pianką PUR, zlokalizowana jest w Słubicach, na terenie województwa lubuskiego. Właścicielem naszej działalności jest Bogdan Wesołowski.
Produkty i usługi
Odpowiednia izolacja termiczna dachu czy poddasza jest niezmiernie ważna, ponieważ nie tylko podnosi komfort mieszkania, ale także zapewnia bardzo duże oszczędności. Do naszych zadań należy ocieplanie pianą PUR. Montaż izolacji wykonujemy metodą hydrodynamicznego natrysku pianki, dzięki temu zapewniamy naszym Klientom wykonanie izolacji nawet w jeden dzień!

Technologia, jaką wykorzystujemy, znajduje swoje zastosowanie przy izolacji między innymi:

- domów,
- hal, magazynów oraz chłodni,
- zbiorników,
- obiektów rolniczych.

W praktyce pianka Pur jest o wiele skuteczniejsza niż znane wielu Klientom metody izolacji obiektów. Pianka hamuje proces konwekcji, czyli przemieszczania się mas powietrza w warstwie ocieplenia. Co ważne, kolejnym atutem piany PRU jest jej wyjątkowo wysoka efektywność energetyczna. Ocieplenie obiektu pianką poliuretanową zmniejsza wydatki na ogrzewanie nawet o 50-60%.

Natrysk pozwala na izolację wielu elementów w Państwa domu, aż od fundamentów po dach. Dysponujemy specjalistycznym agregatem, który umożliwia na solidne oraz skuteczne wykonanie prac. Kadra pracownicza to wykwalifikowane oraz doświadczone osoby, które chętnie udzielą Państwu szczegółowych informacji. Zapewniamy solidnie oraz terminowo wykonane termoizolacje.

Zachęcamy do kontaktu - firma Wesołowski ze Słubic.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie, czarnkowsko-trzcianecki, gostyński, grodziski, kościański, Leszno, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, pilski, Poznań, poznański, rawicki, szamotulski, śremski, wolsztyński

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
Z
Zbyjnik94
Bardzo solidna firma. Dobry kontakt, prace wykonywane na bieżąco i uczciwe ceny. Polecam!
D
Daniel
Warto skorzystać z oferty tej firmy. Zapewniają atrakcyjne ceny i sprawne wykonanie ocieplenia.
C
Citro_enn
Pianka pur to był strzał w 10. Szybko ocieplili poddasze i mogliśmy przystąpić do remontu.
J
Josek
Prowadzę bardzo duże gospodarstwo rolne. Zleciłem im termoizolacje obiektów rolniczych i jestem bardzo zadowolony. Cena, jaką mi zaproponowali za swoje usługi była zadowalająca, a całe wykonanie zasługuje na ogromną pochwałę.