Auto Port Strefa - Bar sklep 24H

Smaczne dania kuchni polskiej

Bary
os. Przemysłowe 4G, 69-100 Słubice lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
507 033 680
Adres korespondencyjny
os. Przemysłowe 4G, 69-100 Słubice lubuskie

Informacje

Opis działalności
Auto Port Strefa to całodobowy obiekt znajdujący się w Słubicach, w województwie lubuskim. Powstał w 2016 roku specjalnie dla kierowców. Oferuje możliwość wykonania zakupów, zjedzenie smacznego posiłku i zadbania o pojazd.
Produkty i usługi
Prowadzenie samochodu, szczególnie na dłuższych dystansach jest męczące, dlatego dla wygody i bezpieczeństwa warto robić co jakiś czas odpoczynek. Miejscem w którym najlepiej się zatrzymać jest Auto Port Strefa. To połączenie sklepu, baru i punktu usługowego, działające przez całą dobę. Jest lubiane zarówno przez kierowców tirów, jak i prowadzących samochody osobowe.

Auto Port Strefa to przede wszystkim restauracja z ciepłymi daniami, które można zjeść na miejscu albo zabrać na wynos. Na klientów czekają:
-śniadania
-lunche
-obiady
-kolacje

Serwowane są przygotowywane według sprawdzonych przepisów i z najlepszych jakościowo składników potrawy, np. lubiane przez wszystkich kotlety schabowe. Wyróżniają się wielkością, odpowiednią panierką i idealnym wysmażeniem. Podawane są wraz ze smacznymi dodatkami, takimi jak ziemniaki i surówki. Poza schabowymi z dań mięsnych m. in. można też zamówić kurczaka z rożna.

Klienci Auto Port Strefa zrobią w tym miejscu również zakupy spożywcze oraz umyją swoje auta. Myjnia samochodowa pozwala na dokładne czyszczenie nawet samochodów ciężarowych.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o Auto Port Strefie. Po więcej można zadzwonić pod podany numer telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
pomorskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń