Eko-Invest s.c.

Wynajem magazynów, hak produkcyjnych, biur i miejsce noclegowych

Nieruchomości
ul. Transportowa 11, 69-100 Słubice lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Eko-Invest s.c.
ul. Transportowa 11, 69-100 Słubice lubuskie
NIP
5981633769
Telefon
Eko-Invest s.c.

Informacje

Opis działalności firmy Eko-Invest s.c. w Słubice
Eko-Invest prowadzimy w Słubicach, w województwie lubuskim. Od lat zajmujemy się wynajmem budynków i niezabudowanych nieruchomości. Nasz kompleks znajduje się przy drodze krajowej nr 29, niedaleko wjazdu na autostradę A2 i blisko granicy z Niemcami.
Produkty i usługi
Spedycja, transport, produkcja i inne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej są nam niezwykle bliskie. To właśnie w formie wsparcia dla podmiotów gospodarczych prowadzimy 8-hektarową nieruchomość blisko granicy. Teren Eko-Invest jest ogrodzony, doskonale oświetlony i strzeżony przez ochroniarzy.

Podstawą naszej oferty jest wynajem powierzchni magazynowych. Użyczamy magazynów mających od 5 do 5600 metrów kwadratowych. Wynajmujemy również hale nadające się do celów produkcyjnych, mające między 170, a 216 metrów kwadratowych. Ponadto oferujemy w Eko-Invest:
-wynajem placów,
-miejsca parkingowe dla TIR,
-wynajem powierzchni biurowych,
-miejsca noclegowe dla pracowników.

Mamy 150 miejsc parkingowych dla ciężarówek i zestawów z naczepami. Kierowcy mają do swojej dyspozycji toalety, prysznice, pralki, a także dostęp do internetu.

Zajmujemy się też wynajmem miejsc reklamowych. Do zawieszenia reklam zewnętrznych użyczamy ogrodzenie, ściany budynków i słupy.

Dodatkowych informacji o ofercie Eko-Invest udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Zasięg działania
Firma Eko-Invest s.c. z lokalizacji: Słubice świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń