West Squad Robert Mudziejewski

Długoterminowy wynajem luksusowych samochodów osobowych i dostawczych.

Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
ul. Wojska Polskiego 69A, 69-100 Słubice lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
West Squad Robert Mudziejewski

Informacje

Opis działalności
Wypożyczalnia samochodów dysponuje flotą samochodów osobowych i busów. Działamy od 2018 roku. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Słubicach. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Propozycja adresowana jest do klientów indywidualnych planujących wyjazd weekendowy lub wakacyjny z rodziną czy przyjaciółmi, jak również firm i instytucji w celu transportu gości bądź pracowników, czyli dla tych, którzy samochód traktują jako narzędzie pracy.


W swojej ofercie posiadamy auta ekskluzywne, luksusowe wyjątkowe i trudno dostępne. Jesteśmy firmą, która może zapewnić konkurencyjną cenę wynajmu aut oraz fachową obsługę.


Zapewniamy, że wypożyczane przez nas auta osobowe i dostawcze na długi i krótki termin są regularnie serwisowane. Liczy się dla nas nie tylko wygoda, ale przede wszystkim bezpieczeństwo naszych Klientów. Stawiamy na niezawodność oraz nowoczesność. Udoskonalamy nasze usługi, oferując wynajem w optymalny dla klienta sposób, bez zbędnych formalności.


Oferujemy:

- wynajem samochodów osobowych,
- wynajem aut,
- auto zastępcze,
- długoterminowy wynajem samochodów.


Oprócz samochodów do wynajęcia oferujemy Państwu również pomoc drogową oraz usługi blacharskie. Zapewniamy usługi związane z mechaniką samochodową.


Gwarantujemy atrakcyjne ceny i komfortowe pojazdy.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń