Tapicerskie Usługi " Wilczyńscy" Justyna Wilczyńska

Usługi tapicerskie
ul. Podgórna 119, 66-530 Drezdenko lubuskie
(9 reviews) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)
(5)
NIP
7631646330
Telefon

Informacje

Siedzibą Tapicerskie Usługi " Wilczyńscy" Justyna Wilczyńska jest Drezdenko w województwie lubuskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Usługi tapicerskie.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej 660 244... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Tapicerskie Usługi " Wilczyńscy" Justyna Wilczyńska. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(9 reviews) napisz opinię
K
klient
polecam wszystkim rewelacja , ludzie mili a tapicer pierwsza klasa :)
B
Bartek
Tapicerskie Usługi " Wilczyńscy" najwyższa jakość usług , jeszcze takiej roboty nie widziałem na oczy . Dokładność i pasję widać w rękach specjalisty. Mistrz nad mistrzami. Serdeczne podziękowania za unikalną tapicerkę w moim turbo. Pozdrawiam Bart
P
Paweł
Pan Wilczyński to najlepszy tapicer na świecie.
W
WD
Szczerze Polecam. Duży wybór materiałów, świetne doradztwo i ekspresowa obsługa. Na termin trzeba chwilę poczekać, ale to tylko świadczy o jakości usług.
.
.
Witam, usługi tapicerskie wykonane dokładnie według ustaleń. Rekomenduję pozytywnie.
Z
zoniek
Też polecam,
K
R
Karol Rice
Bardzo fajna obsługa, szef jakie ma pomysły jestem zadowolony i to bardzo i życzę każdemu, aby trafił na tego tapicera bo bez kitu się zna.
M
Monika
Szczerze polecam, wysoka jakość wykonania!
P
:
polecam :)
polecam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.