Fensbram Drezdenko

Sprzedaż, montaż i serwis stolarki otworowej

Okna
ul. Poniatowskiego 1, 66-530 Drezdenko lubuskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
795 405 050
Adres korespondencyjny
ul. Poniatowskiego 1, 66-530 Drezdenko lubuskie

Informacje

Opis działalności
Fensbram to firma z Drezdenka, w województwie lubuskim. Została założona w 2012 roku. Sprzedaje stolarkę otworową, a jej właścicielem jest Daniel Kaniewski.
Produkty i usługi
Fensbram Drezdenko to najlepsze miejsce do zakupu stolarki otworowej znanych marek, np. Fakro, Portos, Porta, Dre, Wikęd i wielu innych.Przedsiębiorstwo zapewnia atrakcyjne ceny, szybką realizację zamówień i precyzję podczas montażu. Specjalnością firmy jest sprzedaż okien, które można zakupić w różnych profilach, np. drewnianych. W ofercie znajdują się okna klasyczne, a także okna dachowe. Na klientów czekają również wytrzymałe i estetyczne drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz bramy garażowe: segmentowe i uchylne.

Fensbram sprzedaje też akcesoria montowane wraz z oknami. Są to:
-parapety
-rolety zewnętrzne
-rolety wewnętrzne
-moskitiery
-markizy

Te ostatnie chronią zarówno przed promieniami słonecznymi, jak i deszczem. Idealnie nadają się do osłony tarasu. Z kolei moskitiery doskonale nadają się do zabezpieczania okien przed owadami, a rolety zewnętrzne chronią przed włamaniami.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Fensbram. Po więcej warto zadzwonić albo napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
B
O
Bartłomiej O.
Nie polecam nikomu i przestrzegam. Pan Daniel K. to człowiek, który nie dotrzymuje terminów i obietnic. Rolety zewnętrzne na 3 okna montuje ponad pół roku przy tym niszcząc okna i rysując parapety. Po otrzymaniu zapłaty całkowicie olewa klienta. W moim przypadku rolety sa nadal źle zamontowane kontakt z firmą sie urwał, sprawa prawdopodobnie znajdzie swój finał w sądzie.