Marzena Jarmuła Pomoc drogowa, Autoholowanie

Pomoc drogowa i wynajem samochodów

Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
ul. Gorzowska 6, 66-500 Strzelce Krajeńskie lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Marzena Jarmuła Pomoc drogowa, Autoholowanie

Informacje

Opis działalności
Firma, której właścicielką jest Marzena Jarmuła, zajmuje się szeroko pojętą pomocą drogową już od ponad dwudziestu lat. Poza tym zajmujemy się także wulkanizacją oraz wynajmem samochodów. Nasza siedziba mieści się w Strzelcach Krajeńskich, w województwie lubuskim.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie pomocy drogowej czy wulkanizacji. Działamy na rynku od ponad dwudziestu lat, co pozwoliło na zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku w tej dziedzinie. Zakres naszych obowiązków jest jednak znacznie szerszy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Poza wyżej wymienionymi usługami zajmujemy się również wynajmem samochodów. Mogą to być pojazdy zastępcze, ale także lawety, busy czy auta na wesele. Są to zadbane i w pełni sprawne pojazdy. Co więcej, samochody weselne są doprowadzone do niemalże idealnego stanu. Nienagannie się prezentują i będą ciekawym dodatkiem do całej ceremonii.

Wszystkie wynajmowane przez nas samochody regularnie poddawane są przeglądom oraz konserwacjom, by nie zawiodły Państwa w kluczowych momentach. Również zajmujemy się świadczeniem usług wulkanizacyjnych i prowadzimy myjnię samochodową. Wykonujemy także naprawy samochodowe w naszym warsztacie.

Pracownicy firmy pasjonują się motoryzacją, dlatego do wszelkich zleconych im zadań podejdą z maksymalnym zaangażowaniem. Są pozytywnie nastawieni i bardzo chętnie wykonują jakiekolwiek prace przy pojazdach. Gwarantujemy rzetelną i terminową realizację zleceń oraz atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, w celu uzyskania większej ilości informacji.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Gorzów Wielkopolski, międzyrzecki, strzelecko-drezdenecki, czarnkowsko-trzcianecki, międzychodzki, choszczeński, wałecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń