Marzena Jarmuła Pomoc drogowa, Autoholowanie

Profesjonalne świadczenie pomocy drogowej

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Gorzowska 6, 66-500 Strzelce Krajeńskie lubuskie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
507 105 200
Marzena Jarmuła Pomoc drogowa, Autoholowanie

Informacje

Opis działalności
Marzena Jarmuła jest właścicielką firmy, która od 1998 roku zajmuje się świadczeniem usług pomocy drogowej. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Strzelcach Krajeńskich, na terenie województwa lubuskiego. Zapraszamy do skorzystania z usług.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług pomocy drogowej oraz wulkanizacji. Zajmujemy się tym już od ponad dwudziestu lat, więc posiadamy w branży spore doświadczenie. Oferujemy naszym Klientom jedynie najlepsze rozwiązania i dbamy o ich komfort oraz jak najsprawniejszą pomoc.

Oferta firmy Marzeny Jarmuły to między innymi:
- pomoc drogowa,
- autoholowanie,
- wynajem lawety,
- autokomis,
- blacharstwo i lakiernictwo samochodowe,
- mechanika samochodowa,
- wulkanizacja i wymiana opon,
- myjnia samochodowa.

Co więcej, proponujemy Państwu możliwość holowania auta zarówno w kraju, jak i za granicą. Uszkodzone pojazdy odholowujemy do warsztatu, gdzie na miejscu jesteśmy w stanie wykonać wszelkiego rodzaju naprawy. Drobne usterki reperujemy na miejscu zderzenia samochodowego. Na czas naprawy gwarantowane auto zastępcze.

W warsztacie samochodowym wykonujemy także szeroki wachlarz usług związanych z blacharstwem oraz lakiernictwem samochodowym. Świadczymy także pełną wulkanizację i wymianę opon. Pracownicy są odpowiednio wykwalifikowani, by jak najlepiej wykonywać swoje zadania. Posiadamy niezbędne narzędzia oraz pasję do motoryzacji.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia placówki firmy w Strzelcach Krajeńskich.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Gorzów Wielkopolski, międzyrzecki, strzelecko-drezdenecki, czarnkowsko-trzcianecki, międzychodzki, choszczeński, wałecki

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
G
Grzegorz
Najlepsza pomoc drogowa z jakiej kiedykolwiek korzystałem. Szybko, sprawnie i na temat.
H
Hubert
Jest to rzetelna firma, która dba o dobro klienta. Szybko znajdują rozwiązanie do danej sytuacji na drodze i oferują dokładną pomoc. Jak najbardziej polecam.
J
Janek
Bardzo serdecznie polecam firmę Pani Marzeny. Szybko docierają na miejsce wypadku i odpowiednio sprawnie świadczą usługi pomocy drogowej.