PPUH Piórki

Sprzedaż taniego pelletu i brykietu

ul. Strzelecka 5A, 66-542 Zwierzyn lubuskie
poniedziałek 8:00 - 17:00
wtorek 8:00 - 17:00
środa 8:00 - 17:00
czwartek 8:00 - 17:00
piątek 8:00 - 17:00
sobota 8:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
507 799 954
Adres korespondencyjny
ul. Strzelecka 5A, 66-542 Zwierzyn lubuskie

Informacje

Opis działalności
Skład opału Piórki znajduje się w Zwierzynie, w województwie lubuskim. W miejscu tym można kupić wysokiej jakości biopaliwa. Są nie tylko ekologiczne, ale też wydajne, dlatego ich zakup jest ekonomicznym rozwiązaniem. Właścicielem firmy jest Marcin Piórkowski, a początki działalności sięgają 2008 r. Przedsiębiorstwo prowadzi też skład opału w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. Kostrzyńskiej 1, tel. 668 611 780.
Produkty i usługi
Skład opału Piórki to firma sprzedająca materiały opałowe podmiotom gospodarczym i osobom fizycznym na terenie województwa lubuskiego, w takich powiatach jak gorzowski, międzyrzecki, słubicki, strzelecko-drezdenecki, sulęciński, czarnkowsko-trzcianecki, a także międzychodzki, choszczeński, myśliborski i wałecki.

Podstawą oferty składu Piórki są ekologiczne i wydajne materiały opałowe. W atrakcyjnych cenach można tutaj nabyć brykiet z drewna i węgla brunatnego oraz jasny pellet z drewna. W tym drugim przypadku dostępne są takie odmiany opału jak:
-pellet Olimp,
-pellet Optima,
-pellet LAVA,
-pellet Biber,
-pellet Barlinek,
-pellet czysta sosna,
-pellet Eco Bio,
-pellet sosna-buk.

Zaletą pelletu jest jego niska cena, duża wydajność energetyczna oraz niewielka ilość popiołu po spaleniu. Pellet nadaje się do palenia w piecach i kominkach.Pakowany jest w worki o masie 15 kilogramów, co ułatwia jego przenoszenie i składowanie.

Opał można kupić na raty, a ponadto firma zajmuje się dowożeniem zakupionych materiałów na wskazane miejsce i ich rozładunkiem. Dysponuje samochodami dostawczymi i ciężarówkami, którymi opał szybko dostarczany jest do klientów. Zakup większej partii opału wiąże się z atrakcyjnymi zniżkami.

Więcej informacji dotyczących składu opału Piórki znajduje się na stronie internetowej. W sprawie zakupu pelletu i brykietu najlepiej kontaktować się telefonicznie.
Marki i specjalizacje
W ofercie firmy znajduje się węgiel brunatny drobny i węgiel brunatny gruby Bogatynia, brykiet niemiecki, Eko-groszek czeski i kostka czeska.


Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe