PPUH Piórki

Sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów opałowych

Wydobycie i sprzedaż węgla
ul. Strzelecka 5A, 66-542 Zwierzyn lubuskie
poniedziałek 8:00 - 17:00
wtorek 8:00 - 17:00
środa 8:00 - 17:00
czwartek 8:00 - 17:00
piątek 8:00 - 17:00
sobota 8:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
507 799 954
Adres korespondencyjny
ul. Strzelecka 5A, 66-542 Zwierzyn lubuskie

Informacje

Opis działalności
Piórki to firma prowadząca dwa składy opału. Pierwszy z nich znajduje się w Zwierzynie, w województwie lubuskim, natomiast drugi mieści się w Gorzowie Wielkopolskim. Przedsiębiorstwo Marcina Piórkowskiego działa od 2008 roku prowadząc sprzedaż materiałów opałowych, w tym węgla i opału ekologicznego. Opał pochodzi od dostawców z Polski, Niemiec i Czech.
Produkty i usługi
Skład opału Piórki zaopatruje klientów firmowych, instytucje i osoby fizyczne na terenie całego województwa. Zapewnia dużą kaloryczność opału, atrakcyjne ceny, możliwość zakupu na raty oraz transport materiałów opałowych na wskazane miejsce. Firma dysponuje samochodami dostawczymi i ciężarówkami, którzy terminowo dowozi węgiel i inne produkty do klientów. Oferta przygotowana przez przedsiębiorstwo obejmuje przede wszystkim:
-węgiel kamienny orzech,
-węgiel brunatny orzech,
-węgiel brunatny kęsy,
-ekogroszek.

Węgiel pakowany jest do worków mieszczących 25 kilogramów opału.

Węgiel brunatny można kupić w odmianie grubej, średniej i drobnej.Dostępna jest też kostka kamienna, miał z groszkiem i sam miał węglowy. Klienci mogą też zakupić brykiet z węgla brunatnego oraz ekologiczne materiały opałowe. Należą do nich brykiet drzewny i pellet.

Klienci zainteresowani sprawdzeniem poszczególnych materiałów opałowych mogą zakupić ich niewielkie partie.

Pełną ofertę przygotowaną przez firmę Piórki można znaleźć na stronie internetowej. W sprawie zamówień najlepiej kontaktować się telefonicznie.

Marki i specjalizacje
Węgiel brunatny drobny (Bogtynia), Węgiel brunatny gruby (Bogatynia), Węgiel kamienny orzech II, Węgiel kamienny orzech I, Brykiet niemiecki, Miał, Eko-groszek, Eko-groszek czeski, Kostka czeska.


Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Aleksander
Od lat zaopatruję się w tym składzie opału i nie zamierzam tego zmieniać. Po pierwsze mają atrakcyjne ceny węgla. Po drugie węgiel jest wysokokaloryczny i po spaleniu zostaje z niego niewiele popiołu. Po trzecie dowożą opał na wskazane miejsce.

Słowa kluczowe