Heckmann Polska sp. z o.o.

Projektowanie i produkcja elementów konstrukcji stalowych

Stal i wyroby stalowe
ul. Sulęcińska 1A, 66-435 Krzeszyce lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(95) 757 33 11
Adres korespondencyjny
ul. Sulęcińska 1A, 66-435 Krzeszyce lubuskie

Informacje

Opis działalności
Heckmann Polska to zakład będący w stanie wykonać wszelkie elementy konstrukcji stalowych. Funkcjonujemy na rynku już od 1998 roku. Siedziba naszego zakładu znajduje się w Krzeszycach w województwie lubuskim.
Produkty i usługi
Konstrukcje stalowe wyróżniają się przede wszystkim trwałością i szerokim zastosowaniem w każdej gałęzi przemysłu. Jednak, aby utrzymały one swoje właściwości, muszą zostać precyzyjnie obrobione i zakonserwowane. To właśnie Heckmann stał się odpowiedzią na potrzeby każdego przedsiębiorcy. Możemy pochwalić się licznymi certyfikatami i referencjami. Obecnie w naszym zakładzie pracuje ponad dwudziestoosobowa ekipa, która dba o każdy detal realizowanego zamówienia.

Z naszej oferty skorzystały przede wszystkim przedsiębiorstwa gastronomiczne i transportowe. Zadbaliśmy o regularne dostawy filtrów ze stali kwasoodpornej, a także wykonaliśmy konstrukcje stanowiące osłonę pasów startowych i parkingów. Nasi zleceniodawcy cieszą się idealnie wykonanymi balkonami, klatkami schodowymi, drabinami oraz ogrodzeniami stalowymi.

W ramach usług proponujemy między innymi:

- cięcie na gilotynach,
- gięcie blach,
- gięcie rur,
- walcowanie blach,
- obróbka kształtowników,
- spawanie MIG i MAG,

Szczegóły dotyczące naszego sprzętu i hali, na której pracujemy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszego biura w Krzeszycach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń