Zientek Marcin. Usługi dekarskie

Montaż i remont dachów

Dachy i usługi dekarskie
66-234 Mierczany 1 lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zientek Marcin. Usługi dekarskie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Marcin Zientek i jestem dekarzem. Moje usługi świadczę w Zielonej Górze oraz okolicznych miejscowościach, takich jak Słubice, Torzym, czy Kostrzyn, na terenie województwa lubuskiego. W branży działam już od ponad 10 lat. Zapewniam fachowe doradztwo w kwestii wyboru pokrycia dachowego oraz jego montaż. Zapraszam.
Produkty i usługi
Swoim klientom oferuję profesjonalne usługi dekarskie, które obejmują przede wszystkim krycie dachów. Proponuję takie materiały jak blachodachówka szwedzka, betonowa i ceramiczna. Są to produkty, które pochodzą od znanych i renomowanych producentów - Brass, Coramic i Rober. Szczególnie polecam blachodachówkę szwedzką, ponieważ jest bardzo lekka i nie powoduje dodatkowego obciążenia konstrukcji dachowej. Oprócz tego jest odporna na czynniki atmosferyczne i łatwo ją zamontować. Posiada także walory estetyczne i ładnie prezentuje się na budynkach.

W zakres moich usług wchodzą również:

- montaż okien dachowych,
- ciesielstwo budowlane,
- naprawy dachów,
- murowanie kominów,
- demontaż pokryć dachowych,
- obróbki blacharskie,
- montaż rynien i rur spustowych.

Przed rozpoczęciem prac zawsze wykonuję bezpłatny pomiar dachu i jego oględziny. Na realizowane przeze mnie usługi udzielam aż trzyletnią gwarancję. Z mojej strony mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm, rzetelność i terminowość.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, bardzo chętnie służę doradztwem podczas budowy, czy montażu pokrycia dachowego. Moja propozycja zawsze jest dostosowana do rodzaju zadaszenia oraz możliwości finansowych klienta.

Zapraszam do kontaktu z moją firmą z Rzepina, a także do odwiedzenia mojej strony internetowej w celu poznania większej ilości szczegółów na temat oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń