Activcom Kamil Łobaczewski

Akcesoria do komputerów
ul. Sienkiewicza 4, 66-436 Słońsk lubuskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Kontakt

Telefon
668 132 327
Adres korespondencyjny
ul. Sienkiewicza 4, 66-436 Słońsk lubuskie

Informacje

Akcesoria do komputerów to branża, w której Activcom Kamil Łobaczewski prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Słońsk w województwie lubuskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Activcom Kamil Łobaczewski poprzez telefon: 668 132 327 .
Jeśli chcesz nawiązać z Activcom Kamil Łobaczewski kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 66-436 Słońsk ul. Sienkiewicza 4,.
Zakres działalności większości przedsiębiorstw z branży obejmuje m.in:
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Activcom Kamil Łobaczewski oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Marcin
Tragedia obsługa. Nie miła. kombinująca, nie licząca się z klientom i mając gdzieś przyszłą współpracę. Dla tej firmy liczy się tylko tu i teraz wcisnąć co się da. Uważnie czytajcie wszelkie zapiski na ich stronach, a najlepiej polecam skorzystać z większego i poważniejszego dostawcy.
K
Klient
Kupisz u nich sprzęt, a jak coś się zepsuje to się od nas odczep. Wszystko nie ich wina tylko kupującego i doręczycieli. Oszukują na zasilaczach apple bo są to zwykłe najtańsze chińskie zamienniki, które nawet nie posiadają certyfikatu MFi.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.