Firma Gastronomiczno-Garmażeryjna Pierożek Arkadiusz Jung

Przepyszne wyroby garmażeryjne

Restauracje
ul. Topolowa 6, 66-436 Słońsk lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Firma Gastronomiczno-Garmażeryjna Pierożek Arkadiusz Jung

Informacje

Opis działalności
Nasza firma Pierożek istnieje od 2013 roku, założycielem jest Arkadiusz Jung. Zajmujemy się produkcją wyrobów garmażeryjnych, takich jak pierogi ruskie, pierogi z kapustą, czy też kopytka. Nasza siedziba znajduje się w Słońsku, na terenie województwa lubuskiego.
Produkty i usługi
Pierożek to firma zajmująca się wyrobami garmażeryjnymi. Najważniejszy jest dla nas klient, dlatego oferujemy wyłącznie świeże produkty, zrobione z najwyższej jakości składników. Zaopatrujemy zarówno małe i średnie sklepu, a także dowozimy catering do osób prywatnych. Wyspecjalizowany personel z pewnością dobierze odpowiedni asortyment i doradzi w kwestii wyboru potraw.

Produkujemy różnego rodzaju dania, takie jak między innymi:
- pierogi ruskie,
- pierogi ze szpinakiem,
- pierogi z mięsem,
- pierogi z owocami,
- kopytka,
- gołąbki,
- krokiety,
- knedle,
- kluski śląskie.

Domowa kuchnia, pierogi jak u mamy to dewiza, którą kierują się nasi kucharze. Cała garmażerka jest świeża i gotowa do spożycia. Nasza szeroka gama produktów garmażeryjnych zaspokoi nawet najbardziej wymagające podniebienie. Dla zróżnicowania smaków oferujemy potrawy tradycyjnej kuchni polskiej.

Korzystając z naszej oferty możesz być pewien, że zapewnisz sobie, gościom lub klientom świeże, najwyższej jakości jedzenie, które zadowoli oczekiwania nawet najwybredniejszego smakosza.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń