Przedsiębiorstwo-Usługowo-Handlowe "Anma"

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Lukoszka 2, 69-200 Sulęcin lubuskie
(7 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy Przedsiębiorstwo-Usługowo-Handlowe "Anma" jest Instalacja i serwis ogrzewania. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Sulęcin w województwie lubuskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Przedsiębiorstwo-Usługowo-Handlowe "Anma" poprzez email: anma@poczta.onet.pl lub telefon: 608 061... .
Firmę Przedsiębiorstwo-Usługowo-Handlowe "Anma" znajdziesz pod adresem 69-200 Sulęcin ul. Lukoszka 2,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Uważamy, że Przedsiębiorstwo-Usługowo-Handlowe "Anma" poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
Z
ZKT
serwis polecam
L
Leszek
Pan Marek wykonywał mi instalacje kilka lat temu za co bardzo dziękuję bo do tej pory wszystko jest ok . Niedawno wykonał dla mojego kolegi ,który również jest pod wrażeniem. Wszystko wykonane na czas i bez dodatkowych kosztów.Polecam usługi tej firmy .
M
Marek
Polecam. To solidna firma.
.
.
Specjalista z prawdziwego zdarzenia , zna się na wszystkich urządzeniach i markach, potrafi połaczyć i pozamieniać jak jest potrzeba.
K
I
A
Kasia i Andrzej
Kompleksowa wiedza i możliwości, bardzo jesteśmy zadowolenii.
O
ors
profesjonalizm w każdym calu - polecam
Z
Z
U
zadowolony z usługi
Polecam!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.