MA Janicki Michał Janicki

Założymy sufit podwieszany w każdym mieszkaniu

Wykańczanie wnętrz
os. Kopernika 4E/5, 69-200 Sulęcin lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
694 019 902
MA Janicki Michał Janicki

Informacje

Opis działalności
Firma MA Janicki zlokalizowana jest w Sulęcinie, na terenie województwa lubuskiego. W 2017 roku rozpoczęliśmy prowadzenie działalności. Właściciel to Michał Janicki.
Produkty i usługi
Zdajemy sobie sprawę, że remonty to dzisiaj bardzo ważna sprawa. Coraz więcej ludzi chce mieszkać, jak osoby w telewizji i z katalogów. Podczas remontu nie myślimy tylko o tym, by odświeżyć wnętrze, lecz także by je zaaranżować. Nie ma w tym nic złego. Świat się zmienia, a my razem z nim.

Dlatego postanowiliśmy świadczyć usługi remontowe. Dzięki temu uszczęśliwiamy ludzi i sprawiamy, że polskie mieszkania stają się coraz ładniejsze. Wykonujemy remonty w mieszkaniach w blokach i kamienicach oraz w domkach jednorodzinnych.

Prowadzimy układanie glazury, układanie płytek na podłodze oraz układanie paneli podłogowych. Dodatkowo malujemy ściany. Nie boimy się wyrazistych kolorów i modnych wzorów. Poza tym podejmujemy się tynkowania i gładzenia ścian.

Naszą specjalizacją są łazienki. Zakładamy sufity podwieszane oraz zapewniamy biały montaż.


Do pracy wykorzystujemy nowoczesne sprzęty, za pomocą których realizujemy nawet najcięższe zlecenia. Na czas wykańczamy wszelkie prace.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Gdańsk, Gdynia, Sopot, kartuski, pucki, wejherowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń