" Wiórex " PHU Ramota Kazimierz

Prowadzimy sprzedaż węgla oraz drewna

Materiały opałowe
ul. Długa 13, 67-410 Łupice lubuskie
(2 opinie) napisz opinię
" Wiórex " PHU Ramota Kazimierz

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Wiórex znajduje się w Łupicach, w województwie lubuskim. Właścicielem firmy jest Kazimierz Ramota, swoją działalność prowadzimy od 1990 roku.
Produkty i usługi
Zajmujemy się sprzedażą materiałów opałowych. Oferujemy Państwu wysokiej jakości węgiel o dużej kaloryczności i długim czasie palenia. W naszej ofercie znajdą Państwo także pelet, sprzedajemy także drewno opałowe, które doskonale sprawdzi się w domowych kominkach. Prowadzimy nie tylko sprzedaż opału, ale również centrum ogrodnicze, w którym posiadamy szeroki wybór artykułów do ogrodu. Sprzedajemy:
- kamień budowlany,
- kamień ozdobny,
- podbitki boazeryjne,
- łaty,
- więźby dachowe.

W naszej ofercie posiadamy również solidne elementy drewniane do palet. Oferujemy Państwu zrębki opałowe do wędzenia, wykorzystywane do przygotowywania potraw mięsnych, rybnych oraz wegetariańskich.

Zapewniamy Państwu konkurencyjne ceny oraz nasze fachowe doradztwo przy wyborze najlepszych produktów. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, wschowski

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
H
Hraqia
Kiedy budowaliśmy dom, zaopatrywaliśmy się u nich w więźbę dachową, solidne wykonanie i bardzo fajna cena.
H
Hexon
Solidna firma, od dawna kupujemy u nich drewno, mają w ofercie też doskonały kamień ozdobny, idealnie się sprawdził w naszym ogrodzie.